Tony Nese na temat propozycji otrzymanej od WWE, Koniec wycieczki WWE po Europie, Feud Chrisa Hero z Mattem Riddle aż do WrestleManii?, Kolejne zdjęcia z planu filmowego z udziałem Evy Marie, Zapowiedź odcinka Monday Night RAW

» Tony Nese za pośrednictwem Facebooka wypowiedział się na temat propozycji otrzymanej od WWE:

”Dziękuję Evolve i dziękuję fanom! Evolve zrobiło dla mnie tak wiele. Gabe zawsze wierzył we mnie i przedstawił mi niesamowite możliwości dzięki, którym znajduję się w tym miejscu gdzie jestem. Jestem wdzięczny za szansę. Jeśli chodzi o fanów, to jestem im wdzięczny za wsparcie oraz pochwały jakie otrzymywałem za ciężką pracę. Robię kolejny krok w mojej karierze i otwiera się najważniejszy rozdział w moim życiu. Jestem pewien, że współpraca na linii WWE i Evolve wciąż będzie się rozwijała”.

» Jesienna wycieczka WWE po Europie dobiegła już końca i prawie wszystkie gwiazdy WWE powróciły już do Stanów Zjednoczonych. Dzisiejszy odcinek Monday Night RAW odbędzie się w Buffalo, natomiast SmackDown Live w Wilkes-Barre. Warto dodać, że Sin Cara nie poleciał do Stanów Zjednoczonych tym samym samolotem co pozostałe gwiazdy WWE, prawdopodobnie jest to część kary za incydent z udziałem Chrisa Jericho.

» Wszystko wskazuje na to, że konflikt między byłym wrestlerem WWE Chrisem Hero, a byłym zawodnikiem MMA Mattem Riddlem potrwa jeszcze kilka miesięcy i prawdopodobnie zakończy się podczas weekendu WrestleManii 33.

» WWE SmackDown Live Women Eva Marie za pośrednictwem Twittera opublikowała zdjęcia z planu filmowego ”Action 1 Movie”, w którym wcieliła się w rolę brunetki:

» Dzisiaj w Buffalo odbędzie się Monday Night RAW podczas, którego prawdopodobnie obejrzymy poniższe wydarzenia przedstawione w punktach:

#1 Segment z udziałem Billa Goldberga i Brocka Lesnara tuż przed Survivor Series.
#2 Shane McMahon i Daniel Bryan będą obecni na RAW.
#3 Czy Sami Zayn przeniesie tytuł Interkontynentalny na RAW?
#4 Czy Brian Kendrick utrzyma tytuł Cruiserweight w czerwonym brandzie?