Tony Khan o tym dlaczego nigdy nie będzie współpracował z Hulkiem Hoganem

Kilka dni temu była żona Hulka Hogana, Linda dodała na Twitterze stanowczy wpis dotyczący ostatnich zamieszek w Stanach Zjednoczonych. „Jeśli chcą być wysłuchani, muszą być cywilizowani.” – napisała pani Hogan. Tweet został już usunięty, ale warto wspomnieć, że odpowiedział na niego prezes All Elite Wrestling, Tony Khan:

„Właśnie dołączyłaś do męża w byciu wykluczonym ze wszystkich eventów AEW. Gratulacje.”

Z tej wiadomości wynika zatem, że legendarny Hulk Hogan nie ma w AEW czego szukać. Khan w rozmowie z Wrestling Observer Newsletter skomentował swoją wypowiedź i wyznał, iż mówił ludziom, że nie chce Hogana na długo przed śmiercią czarnoskórego George’a Floyda. Powodem dla którego prezes AEW nie chce u siebie Hogana są rasistowskie komentarze nagrane na taśmie, która wyciekła w 2015 roku.

Hulkster za kulisami gali Extreme Rules 2018 przeprosił za to szatnię WWE mówiąc, iż nie wiedział, że był nagrywany. Część osób odebrało to negatywnie mówiąc, że według Hogana największym problemem w tym wszystkim był fakt, że był on nagrywany. Dlatego też niektóre gwiazdy nie przyjęły jego zaprosin – Hogan miał zacząć swoją przemowę od ostrzeżenia szatni, że mogą zostać nagrani bez ich wiedzy. Po całej tej sytuacji, legenda WWE powiedziała, że ci którzy mu nie wybaczyli, nie rozumieją braterstwa wrestlingu.

„Jak mógłbym spojrzeć moim czarnym przyjaciołom, piłkarzom, pracownikom w twarz lub na siebie w lustrze po tym co powiedział Hulk i nigdy nie złożył odpowiednich przeprosin?” – oznajmił Tony Khan.