Tony Khan – najciekawsze wypowiedzi z konferencji prasowej przed AEW All Out 2020

W dniu wczorajszym odbyła się specjalna, telefoniczna konferencja prasowa z udziałem prezesa All Elite Wrestling, Tony’ego Khana przed sobotnią galą All Out PPV.

Poniżej znajdują się najciekawsze wypowiedzi, których udzielił Tony Khan:

» Tytuł FTW będzie traktowany zupełnie inaczej jak pozostałe tytuły. Pracują nad pewnymi ciekawymi rozwiązaniami.

» Walka Britt Baker z Big Swole umieszczona w “Buy In” nie jest czymś w rodzaju degradacji. Od czasu ich pierwszego PPV, Double or Nothing, niektóre z największych gwiazd występują w “Buy In”, aby zachęcić fanów do kupowania PPV.

» Walka Britt Baker vs Big Swole w stypulacji Tooth and Nail Match będzie starciem kinowym (cinematic match). Pojedynek rozegra się na zasadach Falls Count Anywhere i rozpocznie się w gabinecie Britt.

» Współpraca AEW z NWA to efekt dobrych osobistych relacji Tony’ego Khana z Billy Corganem. Nie jest jasne co przyniesie przyszłość, ale jeśli Thunder Rosa wygra tytuł na All Out, współpraca może być jeszcze większa. Na razie nie mają żadnych planów na ściągnięcie kolejnych osób z NWA.

» Na ten moment Tony Khan nie może komentować żadnych doniesień związanych z Brockiem Lesnarem. Powiedział jednak, że od lat lubi jego pracę w ringu i że jest on jednym z najlepszych wielkich gości, których kiedykolwiek widział.

» Tony Khan powiedział, że Double or Nothing dokopało WrestleManii (oryg. “Double or Nothing kicked the crap out of WrestleMania”).

» Frekwencja na All Out będzie stanowiła prawie 15% pojemności Daily’s Place i wszystkie bilety są już wyprzedane.

» Kilka czołowych zawodniczek utknęło za granicami Stanów Zjednoczonych. Szukali więc zastępstw takich jak Thunder Rosa. Khan chciałby również, aby Serena Deeb kiedyś jeszcze wróciła i jest podekscytowany walką Rosy na All Out.

» Dynamite po All Out będzie naprawdę dobrym odcinkiem.

» Tony Khan zapytany, czy pozyskiwanie gwiazd takich jak FTR zmienia wcześniej ustalone plany AEW, odpowiedział, że tak naprawdę to tylko ułatwia sprawę, ponieważ oni pasują do tych planów jak ulał. FTR jest najprawdopodobniej najlepszym tag teamem na świecie, a do tego miana jest jeszcze kilka innych kandydatów.

» Mistrzostwo TNT znaczy dla nich więcej niż tytuły drugoplanowe w innych federacjach. Mają świetną współpracę z TNT.

» Dark pozostanie na YouTube, natomiast od nowego roku AEW we współpracy z WarnerMedia, uruchomi kolejną tygodniówkę.

» Karta All Out jest głównie taka jakiej pierwotnie oczekiwał Khan. Jedynie walka Britt Baker z Big Swole miała trafić do karty głównej, ale przez kontuzję Baker i to że nie walczyła przez dłuższy czas, cały pojedynek się zmienił. Większość karty była planowana przez całe lato.

» Eddie Kingston jest świetnym zastępcą PACa, który nie może póki co występować w AEW. Khan tęskni za PACiem, ale jednocześnie jest fanem nowych nabytków w postaci Ricky’ego Starksa i Eddiego Kingstona właśnie.