TNA Impact Wrestling 26.01.16 – Mini Raport + Video

GALA ONLINE:

http://www.bollyrulez.tv/threads/1671503-Watch-TNA-iMPACT-Wrestling-1-26-2016-26th-January-2016-HDTV-Watch-Online-Download-*720p*-HD

MINI RAPORT:

Impact Wrestling rozpoczynamy od przypomnienia tego co wydarzyło się tydzień temu, kiedy nowym mistrzem TNA World Heavyweight został Matt Hardy.

Dzisiejsze show otwiera jego brat – Jeff, który mówi, że jest kompletnie zdegustowany tym czego był świadkiem w zeszłym tygodniu. Chce on odpowiedzi i chce ją otrzymać już teraz. W ringu pojawiają się więc Matt, Rebel z ich dzieckiem oraz Tyrus. Matt wyjaśnia Jeffowi, że jest większą gwiazdą od niego i teraz czas na to, aby Hardyz poszli własnymi ścieżkami. Brat odpowiada mu, że to Ethan Carter III zdobył tytuł uczciwie, on nie. Po chwili Jeff Hardy proponuje Mattowi walkę o pas mistrzowski, na co ten się zgadza!

Tymczasem czas na Feast of Fired!

#1 Feast of Fired Match
Zwycięzcy: Drew Galloway, Grado, James Storm, Eli Drake

Za kulisami Jeff Hardy rozmawia z Kurtem Angle… Ten pierwszy obwinia Reby za zgorszenie Matta… Angle oferuje wsparcie Jeffowi podczas ich walki.

#2 Triple Threat X-Division Match
Tigre Uno def. Mandrews, DJZ

Po walce w ringu pojawił się Gregory Helms, który raz oznajmił, że czas Tigre Uno jako mistrza X-Division się skończył, a oni sami zmierzą się o ten tytuł już za tydzień!

#3 Singles Match
Awesome Kong def. Velvet Sky

Tymczasem Eli Drake dowiaduje się, że w jego walizce znajduje się kontrakt na walkę o pas King of The Mountain!

#4 Tag Team Match
The Wolves def. Crazzy Steve & Abyss przez DQ

Abyss i Steve wściekle zaczęli atakować The Wolves, a po chwili wprowadzili także nową damę w Impact Wrestling – Decay!

Na backstage’u, James Storm znajduje w swojej walizce kontrakt na walkę o pasy mistrzowskie Tag Team, Drew Galloway na pas TNA World Heavyweight, a Grado… zostaje zwolniony z TNA!

Czas jednak na main event!

Gdy, jednak walka Matt Hardy vs Jeff Hardy miała się już rozpocząć, na arenę przyszedł Eric Young, który zaczął narzekać, że to Jeff walczy prędzej o pas od niego i następnie zaczął go atakować. Dołączył się do niego Bram, jednak na pomoc przybiegli panowie z Beer Money – James Storm & Bobby Roode! Pojawił się także Kurt Angle, który ostatecznie zainkasował od Matta potężne uderzenie pasem mistrzowskim, po czym odszedł na stage. Impact zakończył się niesamowitym Piledriverem na stół wykonanym na Jeffie przez Erica Younga!

I takim oto mocnym akcentem kończymy najnowszy Impact Wrestling!