TNA Impact Wrestling 12.01.16 – Mini Raport + Video

GALA ONLINE:

http://www.bollyrulez.tv/threads/1670052-Watch-TNA-iMPACT-Wrestling-1-12-2016-12th-January-2016-HDTV-Watch-Online-Download-*720p*-HD

MINI RAPORT:

Show otwiera Ethan Carter III, który mówi, że Tyrus zawsze w niego wierzył. Powiedział także, że choć Tyrus ma obecnie title shota, ten mu ufa. Przerywa mu jednak Jeff Hardy… Gratuluje on Ethanowi za czyste pokonanie Matta w zeszłym tygodniu. Następnie pokazuje zaświadczenie w którym pisze, iż jest on upoważniony do występów w wrestlingu! Tym samym chce walki o tytuł. EC3 odpowiada mu, że trzeba czekać na swoją kolej, tak jak wszyscy inni.
Pojawia się jednak kolega Ethana z Chikary – Shynron, który skonfrontuje się dziś z Jeffem.

#1 Singles Match
Jeff Hardy def. Shynron

Hardy wygrywa w squashu…

#2 Knockouts Match
The Dollhouse def. The Beautiful People

Brutalny match, w którym Jade zdobyła dla swojej drużyny zwycięski pin po wykonaniu Package Piledrivera.

Na backstage’u, Beer Money świętują swój powrót na Impact, ale przerywają im Eric Young oraz Bram. Ten pierwszy chce walki z Roodem o pas King of the Mountain, na co Bobby odpowiada mu, że go pokona.

#3 Singles Match
Eric Young def. Booby Roode
nowy mistrz: Eric Young

Za kulisami Bennett i Maria rozmawiają z EC3 w celu nakłonienia go do dania im szansy walki o mistrzostwo TNA World Heavyweight.

Tymczasem czas na pierwszy, historyczny odcinek talk show prowadzonego przez Mr. Andersona – „Huh?”. Jego gościem jest Matt Hardy, który stwierdził, iż wygrałby przed tygodniem z EC3, gdyby nie fakt, że przed walką Eric Young wykonał mu Piledrivera.

#4 Six Man Tag Team Match
Tigre Uno & The Wolves def. DJZ, Jessie Godderz & Eli Drake

Po walce trwa rozmowa Jeffa z Mattem, ale przerywa im Ethan Carter III. Wtedy to Matt Hardy oznajmia, że chce ponownej walki o pas, a gdy przegra ponownie, opuści TNA na zawsze. Rodzaj walki to Last Man Standing Match i obędzie się ona już za tydzień!

#5 Singles Match
Kurt Angle def. Drew Galloway

W następnym odcinku: