TNA Impact Wrestling 02.02.16 – Mini Raport + Video

GALA ONLINE:

http://www.bollyrulez.tv/threads/1672357-Watch-TNA-iMPACT-Wrestling-2-2-2016-2nd-February-2016-HDTV-Watch-Online-Download-*720p*-HD

MINI RAPORT:

Matt Hardy, Reby Sky i Tyrus otwierają Impact. Mistrz TNA oznajmia fanom, że Jeffa nie ma tu dzisiaj, gdyż popełnił on ogromny błąd. Reby dodała, iż Jeff jest zazdrosny o to, że to Matt wygrał tytuł, a nie on. Nagle pojawiają się Eric Young i Bram, którzy ‚przechwalają’ się, że załatwili już Jeffa Hardy’ego, Kurta Angle’a i Bobby’ego Roode’a.
Na te słowa reaguje Kurt Angle, który mówi iż rozmawiał z zarządem TNA i jego następną walką jest stacie z Mattem Hardym o tytuł mistrzowski… dzisiaj. Wiadomość ta zdenerwowała Matta, który oznajmił, że zakończy dziś karierę Angle’a na dobre.
Jako kolejni pojawiają się Bobby Roode i James Storm – Beer Money. Wyzywają oni do walki Erica Younga i Brama z czego wynika brawl. Wmieszać w to postanowili się także The Wolves oraz Abyss i Crazzy Steve…

Impact rozpoczął się więc naprawdę konkretnie, jednak teraz czas na oficjalną walkę, w której zmierzą się Lashley i Aiden O’Shea!

#1 Singles Match
Lashley def. Aiden O’Shea

Czas na The Miracle, a raczej samą Marię.. której przeszkadza jednak mistrzyni kobiet w TNA – Gail Kim. Ta mówi jej, że ją podziwia, ale zastanawia się co tu się dzieje. Maria nazywa siebie business woman i oferuje Kim stanie się wielką mainstreamową gwiazdą. Gail jest rozdrażniona i chce walczyć z Marią! Ta się wścieka, ale szybko się wycofuje… Hmm… Ciekawe czy coś z tego będzie 😉

#2 Hardcore War Match
Crazzy Steve, Abyss, Bram & Eric Young def. The Wolves & Beer Money

#3 Singles Match
Drew Galloway def. Tyrus przez DQ

Do dyskwalifikacji doszło w momencie, gdy Mike Bennett zaatakował Galloway’a. Po walce standardowo oznajmił, iż zamierza uratować TNA. Czyżby więc Bennett miał zająć się Galloway’em, a Maria, Gail Kim?

Czas na walkę o tytuł X-Division!

Wszyscy spodziewali się pojedynku Tigre Uno z Gregory Helmsem, jednak ten wprowadził nowego gracza, który stanie do walki o tytuł – Trevora Lee!

#4 X-Division Championship Match
Trevor Lee def. Tigre Uno
nowy mistrz: Trevor Lee

Mamy więc nowego mistrza! Tymczasem jednak Ethan Carter III ogłasza, że zamierza odebrać pas Mattowi w Wielkiej Brytanii!

A, już teraz Matt będzie musiał bronić swojego pasa w walce z Kurtem Angle!

#5 TNA World Heavyweight Championship Match
Matt Hardy def. Kurt Angle

Podczas walki, Kurt wielokrotnie był rozpraszany, przez co przegrał pojedynek.

Widokiem zawiedzionego Kurta Angle’a kończymy najnowszy Impact…