The Velveteen Dream broni Vince’a McMahon, Matt Morgan o głównym problemie TNA w przeszłości, Will Ospreay chcę wystąpić na G1 Climax

» WWE NXT North American Champion The Velveteen Dream za pośrednictwem Instagrama wypowiedział się na temat prezesa WWE Vince’a McMahona, który jego zdaniem nie zrobił nic złego i nie wolno go krytykować odnośnie problemów z produktem WWE. Wrestler obwinił gwiazdy WWE za brak zorganizowania rozrywki dla fanów. Poniżej przedstawiamy pełny wpis mistrza:

» Były WWE & TNA Superstar Matt Morgan wyjawił, że jednym z największych problemów federacji Total Nonstop Action był brak pomysłu na młode gwiazdy:

„To był jeden z największych problemów TNA, nie wiedzieli, jak doprowadzić młodych chłopaków na szczyć. Nawet jeśli wszystkie znaki wskazywałyby, że dana postać idzie w dobrym kierunku, to i tak pod koniec zawsze coś było nie ta. Czas przewidywalności w wrestlingu jest wielką umiejętnością, której TNA w danym czasie nie posiadało. Kofi Kingston jest świetnym przykładem, który przetrwać ciężką drogę do WrestleManii 35, gdzie został mistrzem WWE, a fani wrestlingu wciąż chcą go oglądać”.

» Podczas ostatniego Dominion, Will Ospreay pokonał Dragona Lee i zdobył IWGP Jr. Heavyweight Championship. Wrestler wypowiedział się na temat chęci bycia częścią G1 Climax:

„Od momentu pojawienia się w NJPW, wiedziałem, że chcę zdobyć ten tytuł, gdyż chcę zrobić z niego najważniejsze mistrzostwo na świecie. Więc mam wyzwanie dla NJPW. Odważę się postawić Jr. Heavyweight Championship na szali podczas G1 Climax w tym roku. Nie uważacie, że mogę pokonać tych wszystkich facetów? Czy zasługuję na obecność na plakacie? Czy mogę być gwiazdą firmy? Zastanówcie się jeszcze raz. Junior Heavyweight chce być na G1 Climax w tym roku”.