The Undertaker w Performance Center, Becky Lynch gościem WWE Backstage, WWE zarejestrowało nowe znaki towarowe, The Revival korzystają z usług prawnika Cody’ego Rhodesa

» The Undertaker odwiedził w czwartek WWE Performance Center, gdzie według PWInsider, zrecenzował ostatni odcinek NXT oraz udzielił rad i opinii gwiazdom złoto-czarnego brandu. Czas wizyty Takera w Performance Center jest interesujący, ponieważ zbliżamy się do Royal Rumble, ale nie ma słowa na temat tego, czy „Zmarły” brał tam także udział w treningu. Przypomnijmy, że ostatni występ Undertakera w WWE miał miejsce w odcinku SmackDown Live z 10 września 2019 r., kiedy to Sami Zayn otrzymał od niego Chokeslam. Jego ostatnią walką był Tag Team Match w którym razem z Romanem Reignsem pokonali Shane’a McMahona i Drew McIntyre’a podczas WWE Extreme Rules w lipcu zeszłego roku.

» Gościem najbliższego odcinka WWE Backstage na FS1 będzie mistrzyni kobiet RAW Becky Lynch. Oprócz niej do roli analityka powrócić ma CM Punk.

» Ciekawostką może być fakt, że 13 stycznia WWE zarejestrowało nazwę „Harlem Heat” jako znak towarowy. Jest to nazwa dawnego tag teamu z WCW reprezentowanego przez Bookera T i Stevie Ray’a. Jeszcze wcześniej WWE zarejestrowało prawdziwe imienia i nazwiska swoich gwiazd, m.in. Brocka Lesnara. Oznacza to, że jeśli Lesnar kiedykolwiek chciałby pojawić się na gali innej federacji wrestlingu nie mógłby wystąpić pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem.

» The Revival, a więc Scott Dawson i Dash Wilder zarejestrowali z kolei jako znaki towarowe nazwy „#FTRKO” oraz „Shatter Machine”. Co ciekawe, pomógł im w tym prawnik Michael Dockins, który pracuje również dla Cody’ego Rhodesa, Jima Rossa i Arna Andersona. Jak wiemy, cała trójka związana jest z AEW, a The Revival wkrótce kończą się kontrakty z WWE, choć w tym przypadku oczywiście nie można wychodzić z pochopnymi wnioskami.