The Undertaker na projekcji filmu Nature Boy, Szybka rehabilitacja Big Showa, R’Truth podda się operacji, Harmonogram występów Triple H

» 7 listopada odbędzie się premiera filmu dokumentalnego ’30 for 30: Nature Boy’ przez co dwa dni temu w Atlancie odbyła się projekcja dla specjalnych gości, wśród których znalazł się między innymi The Undertaker co możecie zaobserwować na poniżej zamieszczonym zdjęciu:

» The Big Show za pośrednictwem portali społecznościowych wyjawił, że aktualnie przechodzi rehabilitację, ale czuje się bardzo dobrze i jest w najlepszej formie od niepamiętnych lat o czym może świadczyć jego ostatni wyczyn, czyli przejście całej mili przez olbrzyma.

» WWE Superstar R’Truth za pośrednictwem portali społecznościowych poinformował o tym, że wkrótce podda się operacji jednak nie wiadomo na czym będzie polegał ten zabieg.

» WWE COO Triple H poinformował, że podczas wycieczki WWE po Wielkiej Brytanii weźmie on udział w pięciu live eventach jednak nie wiadomo z kim przyjdzie mu się zmierzyć. Oto harmonogram występów Huntera:

1 listopada w Glasgow
2 listopada w Brighton
3 listopada w Londynie
4 listopada w Mineahead
5 listopada w Cardiff.