The Undertaker obecny na SmackDown Live, Aktualizacja dwóch Royal Rumble Matchów, Dark match po SmackDown Live, Konflikt zawodniczek Raw i SmackDown

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że na backstage’u w Birmingham podczas SmackDown Live pojawił się The Undertaker. Na obecną chwilę nie wiadomo co oznacza jego obecność na niebieskiej tygodniówce jednak pojawiło się sporo spekulacji dotyczących jego powrotu do telewizji na 25-leciu Monday Night RAW.

» Na SmackDown Live dowiedzieliśmy się, że Rusev oraz Aiden English wezmą udział w najbliższym Royal Rumble Matchu. Tak więc tak dwójka dołączyła do poniżej wymienionych zawodników:

John Cena, Elias, Finn Balor, Randy Orton, Shinsuke Nakamura, Baron Corbin, Matt Hardy, Samoa Joe oraz Bray Wyatt.

Jeśli chodzi o Women’s Royal Rumble Match to aktualnie skład wygląda następująco:

Asuka, Naomi, Ruby Riott, Natalya, Sasha Banks, Bayley, Paige, Mandy Rose, Sonya Deville, Carmella, Tamina Snuka, Lana, Natalya, Liv Morgan, Sarah Logan, Mickie James, Becky Lynch oraz Nia Jax.

» Po zejściu z anteny wtorkowego SmackDown Live odbył się Six Man Tag Team Match, w którym SmackDown Champions The Usos i Bobby Roode pokonali Chada Gable’a & Sheltona Benjamina oraz Jindera Mahala.

» RAW Women’s Champion Alexa Bliss za pośrednictwem Twittera opublikowała krótki wpis, w którym zasugerowała zgapienie Liv Morgan pod względem fryzury: