The Undertaker komentuje niektóre wydarzenia z WrestleManii 36

Na początku ubiegłego tygodnia Nine Line Apparel na Instagramie przeprowadzili wywiad z The Undertakerem, który omówił niektóre pojedynki, jakie odbyły się podczas WrestleManii 36 (Randy Orton vs Edge, Women’s Championship oraz Firefly Fun House), a także o nagrywaniu w pustym Performance Center:

To naprawdę trudne i bardzo dziwne. Ponieważ szukasz energii, która Cię ożywi, ale jej po prostu nie ma. Musisz ją stworzyć w swojej głowie, tą atmosferę oraz hałas. Skorzystać ze swoich wspomnieć oraz innych doświadczeń.

Edge vs Randy Orton – Last Man Standing Match

Był to długi, ale bardzo dobry pojedynek. W tym starciu publiczność powinna odegrać kluczową rolę. Ten mecz był naprawdę dobry. Teraz dołóż do niego ludzi oraz ich reakcje. Wtedy na pewno wydawałby się o wiele krótszy. Wszystko na czym bazowali było fizyczne, ich dawne problemy oraz konflikty miały zwieńczenie na WrestleManii 36. Wykonali świetną robotę.

NXT Women’s Champion Rhea Ripley vs. Charlotte i WWE RAW Women’s Champion Becky Lynch vs. Shayna Baszler

Oglądałem Charlotte, oglądałem jej mecz, który wypadł bardzo dobrze. Widziałem także Becky Lynch i wiesz co? Aktualnie jesteśmy w innej epoce, te dziewczyny bardzo ciężko pracują. Muszą być brane pod uwagę przy wyborze walki wieczoru. Zawsze musicie brać pod uwagę kobiety. One robią show, ponieważ wiedzą, że muszą to zrobić. Osoba, z którą mieszkam zawsze chciała zrobić coś, jak najlepiej, ponieważ wiedziała, że będzie oceniania przez wszystkich za zamkniętymi drzwiami. Dziś jest tak samo.

Firefly Fun House Match

To było coś innego, zabawnego. To wprowadziło mnie w taki stan, że nie wiedziałem dokąd zmierzają, co planują. Nie wiem jaka była psychologia tej walki, ale mieliśmy kilka ciekawych aspektów, które zadziałały. Ciężko było oderwać wzrok od tego pojedynku, ponieważ nie wiedziałeś co wkrótce nadejdzie, z czym będziemy musieli się zmierzyć.