The Shield’s „Final Chapter” – Wyniki

Zapraszamy do czytania wyników z live eventu poświęconego pożegnaniu The Shield. Na show zaprosili nas Michael Cole, Renee Young oraz Corey Graves.

Intercontinental Championship Match
Finn Balor(c) def. Elias przez pinfall

Po pojedynku The Riott Squad zapytały Eliasa, czy mogą do niego dołączyć i występować jako Elias Squad.

Women Tag Team Match
Ember Moon i Bayley def. Ruby Riott i Sarah Logan przez pinfall

Następnie pojawił się Seth Rollins, który powiedział, że siedem lat temu przybyli do WWE i stworzyli dziedzictwo. Reigns dodał, że stworzyli także kulturę, dzięki swojemu sukcesowi. Ambrose dodał, iż dziś wieczorem wyjdziemy na własnych warunkach, ale Believe in the Shield.

Czas na walkę wieczoru. Drew McIntyre, Bobby Lashley oraz Baron Corbin przybyli do ringu. Były GM RAW chwycił mikrofon i powiedział, że dziś wieczorem nie będzie szczęśliwy, ponieważ musi odesłać członków The Shield i z nimi będzie tak samo jak z Kurtem Angle.

Six Man Tag Team Match
The Shield def. Drew McIntyre, Baron Corbin i Bobby Lashley przez pinfall.

Po walce Seth chwycił mikrofon i powiedział, że już próbował przekonywać Deana do pozostania w WWE i nawet nie przekonało go, to że pokonał Brocka Lesnara na WrestleManii 35 i zdobył WWE Universal Championship. Seth przekazał mikrofon Deanowi, który podziękował Moline za możliwość dorastania tam, a także dodał, że jeśli ciężko pracujesz i podążasz za swoimi marzeniami, to możesz zostać Universal Championem, jak jego brat. Dean pochwalił Romana Reignsa za walkę o swoje życie, a następnie dodał, że dzięki mocy The Shield wszystko jest możliwe. Tym akcentem kończymy show.