The Rock mógł wystąpić na WrestleManii 34, Kim jest kolejna rywalka Rondy Rousey?, Zapowiedź WWE NXT Road Trip

» Dwayne ”The Rock” Johnson udzielił wywiadu dla KISS FM UK, w którym wypowiedział się na temat negocjacji z Vincem McMahonem odnośnie jego występu na WrestleManii 34:

”O tak! Prawdę mówiąc, dwa miesiące temu rozmawialiśmy z Vincem McMahonem odnośnie mojego występu na WrestleManii. Vince chciał się dowiedzieć, czy mam jakieś zobowiązania nie związane z wrestlingiem. Podsunąłem mu doskonały pomysł odnośnie zorganizowania tag team matchu z udziałem Rondy Rousey, która jest niesamowitą kobietą. Jestem dumny z jej występu w starciu z Triple H oraz Stephanie McMahon”.

» 19 maja w Paryżu we Francji odbędzie się live event z udziałem gwiazd WWE, podczas którego przeciwniczką Rondy Rousey będzie Mickie James. Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane pojedynki na to wydarzeni:

* Ronda Rousey vs. Mickie James
* Roman Reigns vs. Samoa Joe
* Braun Strowman vs. Baron Corbin
* Bobby Lashley vs. Elias
* Matt Hardy & Bray Wyatt vs. Sami Zayn & Kevin Owens
* Bobby Roode vs. Finn Balor vs. Jinder Mahal vs. WWE Intercontinental Champion Seth Rollins

» WWE COO Triple H za pośrednictwem Twittera poinformował, że w czerwcu odbędą się Live Eventy WWE NXT Road Trip. Będą miały one miejsce w Kentucky przed wydarzeniem TakeOver w Chicago, które odbędzie się podczas weekendu Money in the Banks: