The Revival odejdą z WWE?, Wiemy kiedy odbędzie się kolejna gala WWE w Arabii Saudyjskiej, Problemy dwóch zawodników Impact Wrestling przed Hard to Kill

» Zeszłej nocy Scott Dawson z The Revival najwyraźniej poinformował fanów, że robią sobie przerwę.

„Czas odejść na chwilę, dopóki nie uporządkujemy wszystkiego. Do zobaczenia wkrótce” – napisał tajemniczo Dawson.

Kontrakty The Revival z WWE wygasają około kwietnia, choć podobnego Wildera czeka dodatkowe 10 tygodni ze względu na kontuzję z 2017 roku. Nie jest tajemnicą, że obaj nie są, bądź też nie byli zadowoleni ze swojej pozycji w federacji i ponoć rok temu odrzucili ofertę 500,000 dolarów rocznie przez 5 lat. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy, Revival wyrażali chęć walki z The Young Bucks, a nawet z Davidem Finlay’em i Juice Robinsonem z NJPW. Póki co nie wiadomo jaka będzie przyszłość popularnego tag teamu, choć większość ekspertów nie sądzi, że odejdą z WWE.

» Według PWInsider, WWE powróci do Arabii Saudyjskiej w czwartek 20 lutego. Oficjalne ogłoszenie gali jest spodziewane wkrótce. Przypomnijmy, że ostatnim show WWE w Arabii było Crown Jewel, w październiku ubiegłego roku. Wtedy to doszło do historycznej walki pomiędzy Natalyą a Lacey Evans, choć gala została przyćmiona opóźnieniem lotu przez co gwiazdy WWE utknęły w Arabii na dłużej.

» Już dzisiejszej nocy odbędzie się pierwsze PPV dla Impact Wrestling w roku 2020 – Hard to Kill. Na galę zapowiedziano starcie o pasy mistrzowskie Impact World Tag Team pomiędzy broniącymi tytułów The North a Richem Swannem i Willie Mackiem. Podczas piątkowego show Impact doszło jednak do poważnego skręcenia kostki u Richa Swanna, przez co nie pewny jest jego występ na dzisiejszym PPV. Gdyby tego było mało, reprezentant The North, Ethan Page wyznał na Twitterze, że zmaga się z salmonellą.

„Tu siedzę przez ostatnie kilka godzin. Okazuje się, że to nie zatrucie pokarmowe… ale salmonella. Dzięki @BourbonStGrill, życzcie mi powodzenia. NA ŻYWO w PPV dzisiejszej nocy, gdzie spróbuję (po raz kolejny) się nie ?! Jestem naprawdę #HARDTOKILL”

Póki co, federacja nie oznajmiła wobec zaistniałych sytuacji żadnego oświadczenia.

AKTUALIZACJA: Impact Wrestling w związku z kontuzją Richa Swanna opublikowało następujący tweet:

„Rich Swann doznał wstrząsającej kontuzji prawej kostki w piątek wieczorem. Mówi, że nadal chce konkurować o tytuły IMPACT World Tag Team dziś wieczorem… ale czy pozwolą mu lekarze?”