The Miz przeszedł face turn, Nowy Daniel Bryan na SmackDown Live, Aktualizacja karty walk eventu Starrcade

» Od samego początku swojej przygody z WWE, The Miz pełnił rolę heela. Dzięki temu stał się jednym z najbardziej popularnych heelów na świecie, jeśli chodzi o profesjonalny wrestling. W ostatnim czasie stał się ojcem, co w pewien sposób mogło wpłynąć na jego face turn. Bryan Alvarez wyjawił, że po SmackDown odbył się dark match, w którym The Miz współpracował z Danielem Bryanem i być może wkrótce doczekamy się face turnu:

„Wczoraj wieczorem odbył się pojedynek z udziałem The Miza oraz Daniela Bryana, w którym ten drugi pracował jako babyface. Powiedziałem Wam, że tak się stanie. The Miz aktualnie będzie występował w roli tego dobrego faceta. Zobaczymy, czy to zadziała. Z pewnością zadziałało w programie Miz & Mrs – świetne show, straszne show dla wrestlingu”.

» Jakiś czas temu Daniel Bryan w nieczysty sposób pokonał AJ Stylesa, dzięki czemu zdobył WWE Championship. Na Survivor Series pracował jako face w starciu z Brockiem Lesnarem, ale to nie przeszkodziło mu w kontynuowaniu fabuły na SmackDown Live, gdzie wygłosił promo dotyczące Nowego Daniela Bryana. Jeżeli oficjele WWE zdecydują się na długotrwały heel turn, to z pewnością wrestler będzie musiał zmienić swój theme song:

„Z pewnością Daniel Bryan powinien zmienić swój theme song. Mam nadzieję, że przez cały czas podczas swojego wyjścia na arenę będzie on krzyczał głośno mówiąc, że jest nowym Danielem Bryanem. Pojawił się on w nowym sweterku, który Michelle Starr ma od ponad 18 lat. Oczywiście żartuję”.

» Federacja WWE poinformowała, że na sobotnim evencie Starrcade odbędzie się MizTv. Gospodarzem show będzie The Miz, który przeprowadzi wywiad z Shinsuke Nakamurą oraz Reyem Mysterio przed ich walką o mistrzostwo. Z powodu urazu łokcia konfrontacja Brauna Strowmana z Baronem Corbinem została wycofana. Tak prezentuje się aktualna karta eventu:

Street Fight for the WWE Intercontinental Championship
Dean Ambrose vs. Seth Rollins

WWE United States Championship
Rey Mysterio vs. Shinsuke Nakamura

SmackDown Tag Team Championship
The New Day vs. The Bar

Steel Cage Match
Samoa Joe vs. AJ Styles

Single Match
Finn Balor vs. Drew McIntyre

Single Match
Rusev w/ Lana vs. The Miz

Specjalny koncert Eliasa razem z WWE Hall of Famerem Ricem Flairem

MizTV
The Miz, Shinsuke Nakamura, Rey Mysterio

Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie, tekst