The Miz o reakcji fanów i promowaniu Bo Dallasa oraz Curtisa Axela, Pierwszy tytuł mistrzowski Ember Moon w WWE, Koniec nagrywania Bring It To The Table, Enzo Amore pomaga rodzinom

» The Miz udzielił krótkiego wywiadu dla TV Insider, w którym wypowiedział się na temat reakcji ze strony fanów na jego pojawienie się:

”Ujmę to w ten sposób. Szczerze mówiąc, wciąż nie czuję, abym został obdarzony należytym szacunkiem oraz oklaskami – na to zasługuję. Zawsze staram się robić, co w mojej mocy i być najlepszym wrestlerem. Teraz jestem bardzo pewny siebie i chcę pomóc Bo Dallasowi i Curtisowi Axelowi w wypromowaniu się, gdyż wiem jak dużym potencjałem dysponują”.

» Podczas sobotniego eventu NXT TakeOver: WarGames poznaliśmy nową mistrzynię kobiet NXT po tym jak udało jej się pokonać Kairi Sane, Nikki Cross oraz Peyton Royce. Warto dodać, że dla Ember jest to pierwszy pas mistrzowski zdobyty w NXT i nie prędko się z nim pożegna, gdyż jak twierdzi wiele sławnych osób ”W NXT Ember Moon nie ma godnej rywalki po odejściu Asuki na RAW”.

» Wszystko wskazuje na to, że na WWE Network nie będziemy mogli oglądać nowych odcinków programu Bring It To The Table, w którym funkcję gospodarza pełnił Peter Rosenberg, a wraz z nim między innymi Corey Graves, JBL i Paul Heyman.

» WWE Cruiserweight Champion Enzo Amore za pośrednictwem Instagrama opublikował krótki materiał wideo, w którym widzimy w jaki sposób mistrz pomaga rodzinom dotkniętym przez huragan o nazwie ‚Harvey’: