The King’s Court na RAW, Co dalej ze Street Profits, NXT na USA Network od 18 września?, Legenda WWE wzięła ślub

» Na dzisiejsze Monday Night RAW w St. Paul, Minnesota zapowiedziano segment The King’s Court z udziałem Sashy Banks. Jak wiadomo, popularne segmenty prowadzi Jerry The King Lawler, ostatni taki odbył się na SmackDown, gdzie u Jerry’ego gościła Trish Stratus.

» Dave Meltzer poinformował, że Street Profits wciąż będą przypisani do brandu NXT, nawet po wydarzeniach z ostatnich tapingów. Podobno nie ma to nic wspólnego z przenosinami na RAW, gdzie cały czas Montez Ford i Angelo Dawkins będą kontynuowali swoje zakulisowe segmenty.

» Głośno jest ostatnio o przenosinach tygodniówki NXT do USA Network. Oficjalne ogłoszenie tego ma nastąpić na dzisiejszym RAW, jednak Dave Meltzer zdradził już, że pierwszy odcinek NXT na stacji USA Network zostanie wyemitowany 18 września. Złoto-czarny program WWE będzie transmitowany na żywo przez dwie godziny w każdą środę, a on 2 października będzie pokrywał się z tygodniówką AEW na antenie TNT. Lokalizacje pierwszych kilku odcinków nowego formatu NXT mają zostać przedstawione na najbliższym RAW.

Ostatnie doniesienia postanowił skomentować Nick Jackson z The Young Bucks, który udostępniając informację o NXT napisał: „Nie boimy się”.

» Legenda WWE – Dwayne „The Rock” Johnson wziął ślub, czym pochwalił się na Instagramie. Miało to miejsce w miniony weekend na Hawajach, a wybranką Rocka jest jego wieloletnia kobieta Lauren Hashian.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

We do. August 18th, 2019. Hawaii. Pōmaikaʻi (blessed) @laurenhashianofficial❤️ @hhgarcia41?

Post udostępniony przez therock (@therock)

Gratulujemy! 😉