The Kabuki Warriors pretendentkami do WWE Women’s Tag Team Titles?, Heavy Machinery mistrzami SmackDown Tag Team po PPV?, Becky Lynch o utracie fałszywości w wrestlingu

» Podczas wtorkowego odcinka WWE SmackDown Live, Paige poinformowała, że jej podopieczne z The Kabuki Warriors, czyli Asuka i Kairi Sane zmierzą się z WWE Women’s Tag Team Champions The IIconics w non-title matchu na live evencie w Tokio w Japonii. Jeśli The Kabuki Warriors pokonają mistrzynię, to w przyszłości otrzymają title shota. Event w Tokio odbędzie się 28 czerwca, a dzień później obejrzymy gwiazdy WWE w Sumo Hall jednak dotychczas nie znane są rywalki mistrzyń na drugie wydarzenie w Japonii.

» Podczas gali WWE PPV Stomping Grounds odbędzie się SmackDown Tag Team Championship Match z udziałem obecnych mistrzów, czyli Daniela Bryana i Rowana oraz The Heavy Machinery. W poniżej zamieszczonym materiale wideo Cathy Kelley przeprowadziła wywiad z pretendentami do tytułów mistrzowskich, dla których będzie to pierwsza taka wielka okazja na zaprezentowanie się w głównym rosterze WWE:

“Heavy Machinery, to nie tylko nazwa – powiedział Tucker. Nazywamy się maszynami, ponieważ ciągle przychodzimy, przychodzimy i przychodzimy, aż nie skończymy pracy. Nie męczymy się, Ok? A w niedzielę na Stomping Grounds, Heavy Machinery zmierzą się o SmackDown Tag Team Championship. Zamieścimy tytuły wokół naszej talii i to będzie cholernie dobry czas, prawda?”.

» WWE RAW Women’s Champion Becky Lynch wystąpiła gościnnie w podcaście “The Moment” prowadzonym przez Briana Koppelmana, w którym wypowiedziała się na temat utraty lini pomiędzy prawdziwymi, a fałszywymi wydarzeniami w wrestlingu:

“Nie mam pojęcia, gdzie jest ta linia. Walka jest prawdziwa, czy to w telewizji, czy nie. Wejście na WrestleManii było, jak kampania, ponieważ musiałam nakłonić ludzi, aby wybrali moją walkę jako walkę wieczoru. Warto mieć odpowiednią promocję, która pozwoli Ci na dobre dopasowanie na Pay-Per-View, ale jeśli nie zrobisz niczego, aby na to wpłynąć, to nie wiele osób będzie w stanie Ci uwierzyć i zaufać. Ja staram się ciągle zabawiać ludzi, wnosić coś nowego, coś co stale będzie przyciągało uwagę fanów wrestlingu. W taki sposób można się utrzymać na szczycie i zmuszać fanów do inwestowania w nas”.