The Great Khali powraca do WWE, Osiągnięcie The New Day, Niespodziewany wyczyn Aidena Englisha, Stanisław Van Dobroniak na gali VcV

» Niespodziewanie podczas niedzielnej gali WWE PPV Battleground pojawił się były WWE World Heavyweight Champion The Great Khali, który włączył się w starcie swojego równieśnika, czyli Jindera Mahala dzięki czemu zawodnik z pochodzenia indyjskiego i kanadyjskiego zachował tytuł WWE w starciu z Randym Ortonem. Warto dodać, że Great Khali po raz ostatni pojawił się w WWE w 2014 roku natomiast stypulacja Punjabi Prison Match prawie 10 lat temu. Jak myślicie, czy między zawodnikami nawiąże się stały sojusz?

» Podczas niedzielnej gali Battleground The New Day pokonali The Usos dzięki czemu zostali nowymi SmackDown Tag Team Champions. Warto dodać, że jest to ich trzecie panowanie w roli mistrzów tag teamowych jednak czy pobiją swój własny rekord? Ciężko stwierdzić, gdyż nie wiadomo co do zaoferowania dla nich mają oficjele WWE. Po pojedynku byliśmy świadkami emocjonalnej wypowiedzi ze strony nowych mistrzów na SmackDown:

W przeszłości Kofi Kingston aż pięciokrotnie był posiadaczem pasów tag teamowych w ciągu swojej dziesięcioletniej przygody z WWE.

» Tymczasem podczas niedzielnej gali WWE PPV Battleground swoje pierwsze zwycięstwo na tego rodzaju wydarzeniu odniósł były członek The Vaudevillains, czyli Aiden English, który miał być promowany na jednego z najlepszych heelów na niebieskiej tygodniówce jednak tak się nie stało i najprawdopodobniej już wkrótce WWE pożegna się z nim tak samo jak z jego dawnym tag team partnerem. Warto dodać, że w przeszłości ten zawodnik był posiadaczem WWE NXT Tag Team Championship jednak jego kariera nie potoczyła się w taki sposób jak każdy się tego spodziewał:

» W dniu dzisiejszym dowiedzieliśmy się, że na najbliższej gali organizowanej przez federację VcV Original Wrestling pojawi się ”polski” mesjasz wrestlingu Stanisław Van Dobroniak. Poniżej przedstawiamy promo w wykonaniu naszego zawodnika:

rpck 2017-07-25 21:03:00
| |

"który włączył się w starcie swojego równieśnika, czyli Jindera Mahala" Rówieśnik to osoba, która ma tyle samo lat co druga... Z tego co mi wiadomo, to Khali jest dużo starszy od Mahala