The Club wycofani z live eventów WWE, Nieciekawa sytuacja EC3 w WWE, Buddy Murphy poznał rywala na WM 35

» WWE zdecydował się na wycofanie Luke’a Gallowsa oraz Karla Andersona z nadchodzących live eventów, co z pewnością może być związane z plotkami odnoszącymi się do odejścia dwójki doświadczonych wrestlerów z firmy. Z pewnością byłaby to wielka strata dla dywizji tag teamowej. Niestety panowie są związani kontraktem do września bieżącego roku, tak więc jeśli zdecydują się na opuszczenie WWE, to nastąpi to nie wcześniej niż na początku jesieni bieżącego roku.

» W ostatnim czasie znacząco pogorszyła się sytuacja EC3, który z niewiadomych powodów ma problemy z oficjelami WWE przez, co nie pojawia się regularnie w telewizji. Pierwotnie miał on prowadzić program z Deanem Ambrosem kończąc go walką na WrestleManii 35, co z pewnością dodałoby mu wiele pewności siebie, jednak te plany zostały zmienione. Podobno fanem talentu byłego mistrza Impact Wrestling nie jest sam prezes WWE Vince McMahon, więc nie wydaje się, aby EC3 zrobił karierę w głównym rosterze WWE.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE 205 Live, Tony Nese pokonał Cedrica Alexandera dzięki czemu zyskał miano pretendenta do WWE Cruiserweight Championship. Tak więc na WrestleManii 35 odbędzie się starcie z udziałem Nese oraz Murphy’ego, a na szali zostanie postawiony tytuł mistrzowski.

WrestleMania 35 odbędzie się 7 kwietnia w MetLife Stadium w East Rutherford. Aktualna karta sugeruje, że będziemy świadkami niesamowitego widowiska.