The Bludgeon Brothers powalczą o SD TT Titles na WM 34?, Czy Rich Swann zakończy karierę – Su Yung wspiera męża, Zapowiedź pierwszej walki na evencie Impact vs Lucha

» Na FastLane, The Bludgeon Brothers zniszczyli wszystkich uczestników SmackDown Tag Team Championship Matchu co doprowadziło do spekulacji sugerującej ich potencjalny występ na WrestleManii 34 w Triple Threat Matchu o SD TT Titles. Jonathan Coachman oraz WWE Hall of Famer Bubba Ray Dudley za pośrednictwem Twittera wypowiedzieli się na temat dewastującej siły Rowana i Harpera:

» Su Yung za pośrednictwem portali społecznościowych wypowiedziała się na temat trudnej sytuacji swojego męża Richa Swanna, który miał problemy z bookingiem na scenie niezależnej po przykrym incydencie z jakim się zmagał kilka tygodni temu:

”Wspieram i kocham mojego męża. Nasza miłość powinna uzdrowić wszystkie rany. Mogę przyznać, że nie jestem łatwą kobietą, posiadam pewne problemy z którymi się zmagam. Dziękuję za wsparcie oraz miłość, to uczyniło mnie lepszą kobietą. Rich nie stanowi zagrożenia dla nikogo. On jest niesamowitą osobą i wrestlerem. Nigdy się nie poddawaj kochanie. Możesz to zrobić! Wierzę w Ciebie podobnie jak cały świat! Jesteś moim ulubionym wrestlerem”.

» W dniu wczorajszym dowiedzieliśmy się, że 6 kwietnia podczas wspólnego pokazu organizowanego przez federację Impact Wrestling oraz Lucha Underground otrzymamy starcie z udziałem Dezmonda Xaviera, Andrew Everetta i DJ Z, a ich rywalami będą Drago, Aero Star oraz King Cuerno.