The Big Show na temat przyszłości Brauna Strowmana & Możliwego przejścia na emeryturę The Undertakera oraz szansy na walkę z O’Nealem na WrestleManii

WWE Superstar The Big Show wystąpił gościnnie w podcaście With Spandex, w którym wypowiedział się między innymi na temat przyszłości Brauna Strowmana, Możliwego przejścia na emeryturę The Undertakera oraz o zniwelowaniu szans na walkę z Shaquille O’Nealem na WrestleManii:

”Braun Strowman ma bardzo wiele do zaoferowania oczywiście jeśli jest w pełni zdrowy. On rozumie w jaki sposób teraz powinni prosperować Ci więksi wrestlerzy i jest nam trochę trudniej niż wiele lat temu. Zawsze moją polityką było: zdobycie pojedynku, zdobycie przeciwnika oraz odpoczynek. Jeśli Braun będzie stosował podobną filozofię to z pewnością będzie miał długą karierę i bardzo owocną. Każdy kto przychodzi do WWE chce zabawiać fanów, dać im najlepszą konkurencję i najlepszy produkt. Myślę, że Braun jest jednym z tych facetów, którzy mogą wykorzystać swój wzrost oraz szybkość do bycia jeszcze lepszym zawodnikiem i mam nadzieję, że tak się stanie. Czy The Undertaker zakończy karierę? Człowieku nie bez podstaw nazywają go fenomenalnym zawodnikiem The Undertakerem, który mając 30 procent sprawności jest o wiele lepszy od chłopaków, którzy dają z siebie 90 procent. Powiem tylko tyle, że jest on po prostu cholernie dobry. W tej sytuacji nikt nie powinien być wściekły, ponieważ każdy stara się stworzyć zainteresowanie osobami pracującymi nie dla WWE. Shaq jest fantastycznym facetem, a wszystko co robi było wykonane na sto dziesięć procent. On stara się zaplanować wszystko co trzeba, a drzwi dla niego są u nas cały czas otwarte. Bardzo dobrze z nim się współpracuje ze względu na jego niesamowitą charyzmę i nie zdziwiłbym się, gdyby kiedyś wystąpił na WrestleManii. Nie zamierzam zbytnio wybiegać w przyszłość, dlatego żyję tym co jest dziś i jutro”.