The Big Show opowiada o sytuacji Jax z Lynch, Brutus Beefcake opowiada o niechęci do Hulka Hogana, Kto wygra w War Games Matchu?

» The Big Show wypowiedział się na temat sytuacji dotyczącej Becky Lynch oraz Nia Jax:

”To jest fizyczna firma dostarczająca wiele rozrywki – powiedział Big Show. Oczywiście nie da się sfałszować grawitacji oraz kontaktu fizycznego. Nia Jax jest silną dziewczyną, która przypadkowo znokautowała Becky Lynch. Co mistrzyni wtedy zrobiła? Nie płakała jak małe dziecko tylko kontynuowała część swojego scenariusza. To wyróżnia największych twardzieli”.

» Brutus ‚The Barber’ Beefcake w rozmowie dla CBC News wypowiedział się na temat Hulka Hogana, który złamał kostkę podczas pierwszego dnia treningu:

”Próbował zaangażować się w promocję na Florydzie, ale tam go nie lubili. W pierwszym dniu na obozie szkoleniowym złamali mu kostkę. Był to sposób na powiedzenie, że nie jest tam mile widziany i lepiej będzie dla niego, jak wcześniej odejdzie. Hulk dowiedział się, że lokalna promocja nie będzie chciała z nim współpracować, bookować go oraz płacić mu za występy, co wpłynęło na decyzję wrestlera”.

» Na oficjalnej stronie WWE pojawiła się sonda, w której fani mogą głosować na zwycięską drużynę w War Games Matchu, który odbędzie się w Los Angeles w trakcie eventu NXT TakeOver Los Angeles. Tak prezentują się aktualne wyniki głosowania:

55 procent głosów oddanych na The Undisputed Era.
Pozostałe głosy zostały oddane na The War Raiders, WWE UK Championa Pete’a Dunne’a oraz NXT North American Championa Ricocheta.