The Bella Twins wspierają Ronde Rousey, Wade Barrett opowiada o swojej przygodzie z WWE, Liv Morgan naśladuje Christophera Danielsa

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy kilka ujęć z udziałem The Bella Twins, Daniela Bryana, Renee Young oraz RAW Women’s Champion Rondy Rousey. Podczas PPV, Nikki wygłosiła krótkie promo mówiąc, że jest podekscytowania możliwością oglądania, jak była mistrzyni kobiet UFC zdobyła tytuł na ringu WWE.

» Były WWE Superstar Wade Barrett w rozmowie dla TV Insider wypowiedział się na temat swojej przygody z WWE:

”W 2010 roku stałem się prawdziwym main eventerem. Walczyłem z największymi gwiazdami takimi jak John Cena oraz Randy Orton. Ludzie często pytali mnie o to, czy czułem presję bycia na samym szczycie. Moja odpowiedź za każdym razem była taka sama i brzmiała – Nie. Presja, z którą się zmagałem była odczuwalna wtedy, kiedy nie byłem znanym profesjonalnym wrestlerem. Musiałem spróbować zbudować swoją postać i karierę”.

» WWE Women Liv Morgan za pośrednictwem Twittera opublikowała krótki materiał wideo z “akcją”, nad którą aktualnie pracuje w WWE Performance Center. Kilka osób zauważyło, że jej akcja przypomina Mini-Best Moonsault Ever wykonywany przez Christophera Danielsa. Sam wrestler postanowił skomentować move set Liv Morgan w następujący sposób: