The Bella Twins na dłużej w WWE, Brawl na RAW z udziałem Kane’a i Shane’a McMahona, Najdłużej panująca mistrzyni w WWE

» Po powrocie do telewizji, The Bella Twins pojawiły się podczas wczorajszego live eventu w Rochester o czym poinformowały wrestlerki za pośrednictwem portali społecznościowych.

Siostry pojawią się także na live evencie, który odbędzie się 13 października w Binghamton. We wtorek dowiedzieliśmy się, że podczas Hell in a Cell odbędzie się mixed tag team match z udziałem The Miza i Maryse oraz Daniela Bryana i Brie. Tymczasem Nikki zamierza pokonać Ronde Rousey w walce o RAW Women’s Championship na historycznej gali PPV Evolution.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy brawl, który miał miejsce w sierpniu 2003 roku na Monday Night RAW. Kane próbował rzucić Shane’a McMahona w “ognisko śmietnikowe”, ale były komisarz SmackDown Live był w stanie skontrować akcję i wyprowadzić superkick na swoim przeciwniku:

» Na oficjalnej stronie federacji World Wrestling Entertainment pojawiła się ankieta, w której fani mogą głosować na nową mistrzynię kobiet RAW, NXT bądź SmackDown odnośnie najdłuższego title runu. Tak prezentują się dostępne propozycje oraz aktualne wyniki głosowania:

WWE RAW Women’s Champion Ronda Rousey – 73 procent głosów,
WWE NXT Women’s Champion Kairi Sane – 17 procent głosów,
WWE SmackDown Women’s Champion Charlotte – 10 procent głosów.