Taz o odejściu, współpraca TNA i AAA, PPV Slammiversary i więcej!

Taz wypowiedział się ponownie na temat odejścia z TNA. Były komentator powiedział, że plotki na temat tego ze był niezadowolony z zarobków od federacji są fałszywe. Taz powiedział także, że wiele osiągnął z TNA i chciał po prostu pójść naprzód dlatego zdecydował się na odejście.

TNA kontaktowało się z AAA w sprawie wysłania trzech swoich zawodników do meksykańskiej federacji, którzy mieliby wziąć udział w turnieju Lucha Libre World Cup. Mówi się o tym, że obie federacje mogą ponownie współpracować.

Zawodnicy TNA zostali poinformowani, że mogą przyjmować propozycje występów na galach sceny niezależnej oraz galach iPPV federacji niezależnych. Zawodnicy federacji Dixie jedynie nie mogą występować w ROH z przyczyn oczywistych ( rywalizacji obu federacji )

Slammiversary prawdopodobnie odbędzie się w jednym z tych trzech miast: Orlando, Las Vegas lub w Texasie. Według mnie najlepszą opcją będzie Las Vegas. Jak informuje Bob Ryder w następnym tygodniu TNA wygłosi oświadczenie dotyczące tegorocznego eventu Slammiversary.

Profil The Great Sanady, Taza i Velvet Sky zostały przeniesione do sekcji Alumni.