Taya Valkyrie wkrótce dołączy do WWE?, Dalton Castle o zamieszczonym czipie na ramieniu, Nieobecność gwiazdora Impact Wrestling

» Taya Valkyrie udzieliła wywiadu dla AfterBuzz TV, w którym wypowiedziała się na temat możliwego dołączenia do WWE:

”Myślę, że istnieje takie prawdopodobieństwo. Jest jeszcze jedno miejsce, w którym się nie znalazłam, więc może potrzebuję trochę Wera Loca w swoim życiu. W WWE aktualnie jest wiele utalentowanych kobiet i można tam odbyć świetne mecze także z facetami. Oczywiście potrzebuję trochę czasu na poprawienie swoich umiejętności, ale myślę iż to możliwe”.

» Dalton Castle udzielił wywiadu dla Sporting News, w którym wypowiedział się na temat pracy z czipem zamieszczonym na ramieniu:

”Tak posiadam pewien czip na ramieniu. Wierzę w to, że jestem największym talentem na świecie. Tytuł mistrzowski utożsamia mnie z tym i wiem jak dobrym wrestlerem jestem. Jedyną rzeczą, która mnie powstrzymuje to brak odpowiedniego marketingu, przez co za mało osób wie o moim istnieniu. Zamierzam obserwować świat, pracował na sto procent i zrobić wszystko, aby pokazał pełnie zaangażowania”.

» W dniu wczorajszym odbyła się gala Impact Wrestling vs Lucha Underground podczas, której uczestnikiem walki wieczoru miał być Alberto El Patron. Jak się okazało wrestlera z Meksyku brakowało na tym wydarzeniu. Tego samego dnia Alberto pojawił się na konferencji prasowej PPV Impact Redemption.