Taya Valkyrie opowiada o czwartym sezonie Lucha Underground, Dalton Castle na temat ciążącej presji, Pojedynki na NXT TakeOver

» Taya Valkyrie udzieliła wywiadu dla AfterBuzz TV, w którym wypowiedziała się na temat czwartego sezonu Lucha Underground:

”Chciałabym powiedzieć, że czwarty sezon będzie wielkim punktem zwrotnym dla postaci Valkyrie. Czuję, że zmieniła się i dorosła, a Wy możecie obejrzeć mnie w nowej odsłonie. W ringu pracuję od ośmiu lat i muszę przyznać, że cały czas się uczę, a moja pozycja w świecie wrestlingu wzrasta. Czwarty sezon będzie bardzo interesujący dla wszystkich”.

» Dalton Castle udzielił wywiadu dla Sporting News, w którym wypowiedział się na temat presji ciążącej na posiadaczu ROH World Championship:

”Oczywiście kazdy odczuwa duża presję. Czuję, że to było coś nad czym od dawna pracowałem. Zamierzam udowodnić całemu światu, że mogę pokonać każdego. Niestety tak jak każdy odczuwam większą presję niż kiedykolwiek, a każdy mój pojedynek musi być najlepszym. Zasługuję na tytuł mistrza i zamierzam nim być nadal”.

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbyły się podczas sobotniego eventu WWE NXT TakeOver w Nowym Orleanie.

NXT Title Match
Aleister Black vs. Andrade „Cien” Almas

NXT Women’s Title Match
Shayna Baszler vs. Ember Moon

NXT Tag Team Title Triple Threat, Finals of The Dusty Rhodes Tag Team Classic
The Authors of Pain vs. Roderick Strong & WWE UK Champion Pete Dunne vs. The Undisputed Era

Ladder Match to Crown the First-Ever NXT North American Champion
Ethan Carter III vs. Adam Cole vs. Ricochet vs. Lars Sullivan vs. The Velveteen Dream vs. Killian Dain

Unsanctioned Match
Tommaso Ciampa vs. Johnny Gargano