Tajemniczy tweet Tye’a Dillingera, Brian Cage o AEW, Aktualizacje składów Royal Rumble Match, Ostra wymiana zdań pomiędzy The Revival a Drakiem Maverickiem

» Po tym jak Tye Dillinger udostępnił na swoim Twitterze logo All Elite Wrestling zaczęły się spekulacje, czy aby nie zmierza on właśnie do nowo powstałej federacji. Ostatnio na jego profilu pojawił się tajemniczy tweet zwiastujący, że coś wydarzy się w najbliższy wtorek:

Jak wiemy, we wtorek oprócz SmackDown Live odbędzie się także wydarzenie AEW Double or Nothing Rally na którym dowiemy się więcej szczegółów na temat All Elite Wrestling oraz ich pierwszej gali.

» O All Elite Wrestling wypowiedział się ostatnio były mistrz X-Division Brian Cage. Oto co powiedział:

„Myślę, że to wspaniałe co robią. Gdy organizowali All In uważałem to za jeden z najfajniejszych momentów w wrestlingu. AEW, New Japan, Impact, ROH, WWE… dodając do tego federacje niezależne na całym świecie, jest teraz tyle fantastycznych miejsc do pracy. A im więcej miejsc do pracy, tym więcej możliwości dla chłopaków. To nie jest boom na WWE jak w latach 80., ale myślę, że wrestling jako całość przeżywa teraz znaczy wzrost.”

» W niedzielę poznaliśmy nowe wejścia do Royal Rumble Matchy. Do żeńskiego składu dołączyły Mandy Rose i Sonya Deville, natomiast do męskiego Jeff Hardy.

» Ostro zrobiło się na Twitterze podczas wymiany zdań pomiędzy The Revival a Drakiem Maverickiem. Wszystko zaczęło się od tego, że Dawson i Dash zachęcali by oglądać Main Event z ich udziałem a następnie RAW by zobaczyć jak zdobywają pasy mistrzowskie. Drake Maverick jako członek AOP odpowiedział, że jeśli ludzie chcą zobaczyć równowartość obserwowania jak rośnie trawa niech włączą Main Event, natomiast aby zobaczyć przywrócenie blasku tytułom mistrzowskim RAW Tag Team trzeba poczekać na AOP. Wszystko rozkręciło się do tego stopnia, że Dawson zaczął „najeżdżać” na Impact Wrestling:

Zobaczcie jak dalej potoczyła się ich rozmowa:

Trzeba przyznać, że była ona dość interesująca 😀