Tajemnicza gala NJPW, powrót Samiego Zayna, AJ Styles vs. Paul Heyman

» Według PWInsider, New Japan Pro Wrestling w sobotę nagrywało sekretną galę o nazwie “Lion’s Break Collision” w Los Angeles. Za zamkniętymi drzwiami, z zachowaniem wszystkich zasad dystansu społecznego, sfilmowano od 9 do 10 pojedynków, w których brali udział tylko Amerykanie. Na show zadebiutował Tom Lawlor, a obecni tam byli m.in.: Jeff Cobb, TJP, Rocky Romero, Clark Connors, Alex Coughlin, Karl Fredericks czy Misterioso. Na ten moment nie ma konkretnej daty wyemitowania gali, ani też jakie pojedynki się odbyły.

»  WWE po zwolnieniu Paula Heymana rozważa wiele rzeczy. W środku tego wszystkiego możliwy jest również powrót Samiego Zayna. Ringside News donosi, że nazwisko Samiego Zayna pojawiło się w kontekście “faceta z rudymi włosami i brodą”, którego widział świadek podczas potrącenia Eliasa. Kanadyjczyk nie chciał wracać do pracy w czasie pandemii, ale głosy zza kulis mówią o tym, że Sami nie ma zbyt dużego wyboru.

» AJ Styles został przeniesiony z RAW na SmackDown z powodu konfliktu z Paulem Heymanem. Dave Meltzer powiedział, że Styles miał za złe Heymanowi, że ten nie wykorzystywał w odpowiedni sposób Luke Gallowsa i Karla Andersona a na końcu pozwolił na zwolnienie ich. Rovert dodał też, że AJ przeżywał straszny czas na RAW, ponieważ szatnia śmiała się z jego teorii spiskowych i politycznych.