Szczegóły WWE Talking Smack, Plany dotyczące podmiany tytułów na RAW i SmackDown Live, Porażka mistrza SmackDown Live Tag Team Rhyno w wyborach, ACH powraca na scenę niezależną, Caprice Coleman opowiada o swoim dzieciństwie, Kiedy zakończy się feud Becky Lynch z Alexą Bliss?

» Po zakończeniu wtorkowego odcinka SmackDown Live odbył się Talking Smack, podczas którego Shane McMahon dołączył do Renee Young i Daniela Bryana i ogłosił, że dołączy on do drużyny SmackDown, w której pierwotnie miał znaleźć się Baron Corbin, lecz w wyniku urazu jakiego nabawił się przez Kalisto został usunięty. Daniel Bryan również wyjawił chęć dołączenia do swojego zespołu, ale jest to niemożliwe z powodu kontuzji. Następnie dodał, że drużyna niebieska potrzebowała lidera i wreszcie go znalazła, a będzie nim Shane McMahon.

Pierwszym gościem jest Alexa Bliss:
Wściekła Alexa mówi, że została okradziona w swoim pojedynku. Następnie odtworzyła nagranie, w którym widać jak jej noga znalazła się pod liną zanim odliczyła ją SmackDown Live Women’s Champion Becky Lynch. Następnie mówi, że została oszukana mimo iż przez prawie 94% czasu przeważała w walce i żąda od Daniela Bryana rozwiązania tej sytuacji. Daniel Bryan odpowiada, że Alexa Bliss zasługuje na kolejną szansę, ale nie jest pewien czy ją otrzyma. Renee Young próbuje sprzedać ideę starcia rewanżowego między Becky Lynch, a Alexą Bliss, lecz Daniel Bryan nie jest tym zadowolony.

Drugim gośćmi jest drużyna Breezango:
Breezango pojawiają się w stroju policji i mówią, że pojawili się tutaj w celu zapewnienia wszystkim bezpieczeństwa. Renee Young gratuluje im dołączenia do drużyny SmackDown.

Ostatnimi gośćmi byli The Miz oraz Maryse:
Obrażony były mistrz IC The Miz nie zamierza odzywać się do Daniela Bryana, więc komunikuje się z nim za pośrednictwem swojej żony Maryse, która mówi, że są lekceważeni za każdym razem gdy się pojawiają. Daniel odpowiada, że Miz otrzymał wiele szans od SmackDown Live na odzyskanie tytułu po czym mówi, że jeśli w przyszłym tygodniu nie pokona Dolpha Zigglera i nie odzyska tytułu, to będzie zastanawiał się nad jego usunięciem ze SmackDown Live.

» Wszystko wskazuje na, to że wkrótce ma dojść do zamiany mistrzostwa Interkontynentalnego oraz Cruiserweight między RAW i SmackDown Live. Oba te tytuły znajdą się na szali podczas gali Survivor Series, a udział w nich weźmie po dwóch wrestlerów z danych brandów. Jeśli Sami Zayn pokona Dolpha Zigglera, to oprócz tytułu na RAW zawita również The Miz, który prawdopodobnie będzie ingerował w ten pojedynek.

» Kolejnym wątkiem w polityce są wybory do kongresu, w których uczestniczył Terry Gerin znany jako Rhyno (obecny WWE SmackDown Live Tag Team Champion). Niestety Michigan Live doniósł, że zebrał on tylko 35.6% głosów i przegrał z Abdullahem Hammoudem.

» Federacja WrestleCircus wydała oświadczenie dotyczące zbliżającego się eventu:

”Były Ring of Honor star ACH pojawi się 19 i 20 listopada na eventach WrestleCircus, które odbędą się odpowiednio w Austin oraz Arlington”.

» Poniżej przedstawiamy wideo, w którym Ring of Honor Star Caprice Coleman wypowiedział się na temat oglądania wrestlingu w okresie dojrzewania, a także o OMEGA i The Hardys:

» Podczas wtorkowego odcinka WWE SmackDown Live Becky Lynch pokonała Alexe Bliss dzięki czemu zachowała tytuł. Istnieją spekulacje, że feud ten będzie kontynuowany podczas gali Survivor Series aż do TLC, która odbędzie się 4 grudnia w American Airlines Center w Dallas. Oczywiście na TLC ma zostać zakończony feud między tymi wrestlerkami, lecz wszystkie plany mogą ulec zmianie.