Szczegóły ważnego ogłoszenia Stephanie McMahon, Kolejne uczestniki turnieju Mae Young Classic, Matt Riddle podpisze kontrakt z WWE?

» WWE poinformowało, że komisarz Monday Night RAW Stephanie McMahon w przyszłym tygodniu dostarczy nam historycznego ogłoszenia. Profil WrestleVotes twierdzi, że poznamy datę oficjalnej gali Pay-Per-View z udziałem wyłącznie kobiet. Podobno finał turnieju Mae Young Classic ma odbyć się na tym wydarzeniu, a także zostanie wprowadzone mistrzostwo dywizji tag teamowej kobiet. W ostatnim czasie Sasha Banks wielokrotnie za pośrednictwem portali społecznościowych informowała, że w końcu będziemy świadkami wprowadzenia Women’s Tag Team Championship.

» Federacja World Wrestling potwierdziła kolejne uczestniczki tegorocznego turnieju WWE Mae Young Classic. Są nimi takie postacie jak: Mercedes Martinez, Mia Yim, Crystal oraz Killer Kelly. Warto zauważyć, że Martinez oraz Yim były uczestnikami zeszłorocznej edycji, natomiast Kelly mogliśmy obejrzeć podczas turnieju WWE United Kingdom w Londynie. Te panie dołączą do Kaitlyn, Io Shirai, Rhea Ripley, Kacy Catanzaro, Nicole Matthews, Jinny, Tegan Nox, Deonny Purazzo, Jessie Elaban, Kavity Devi oraz Reiny Gonzalez. Jak myślicie, która z wrestlerek zostanie zwyciężczynią turnieju?

» W ciągu niespełna roku, Matt Riddle stał się jedną z czołowych postaci na scenie niezależnej. W swojej karierze miał okazję posiadać tytuły mistrzowskie w takich federacjach jak: EVOLVE, PROGRESS, PRO WRESTLING GUERRILLA, WESTSIDE XTREME WRESTLING oraz WWNLIVE. W przeszłości były fighter był bliski podpisania kontraktu z WWE, ale niestety w tym okresie miał pewne problemy z nadużywaniem marihuany, co nie spodobało się oficjelom WWE zważywszy na ich politykę. Dave Meltzer w nowej odsłonie Wrestling Radio stwierdził, że Riddle zrezygnował z występów dla Over The Top Wrestling w Irlandii, ponieważ aktualnie prowadzi rozmowy z WWE i być może wkrótce przeniesie się do WWE Performance Center.