Szczegóły kontuzji Rowana, Jason Jordan w roli producenta WWE, Pete Dunne promuje swój występ w WWE NXT UK TV

» Federacja World Wrestling Entertainmet wydała oficjalne oświadczenie w sprawie kontuzji Rowana z The Bludgeon Brothers. Wrestler podda się operacji bicepsa przez, co jego drużyna straciła tytuły mistrzowskie w starciu z The New Day na SmackDown Live.

”Rowan zmaga się z urazem ramienia. Rowan, czyli członek The Bludgeon Brothers ma rozdarty prawy biceps. Były SmackDown Tag Team Champion aktualnie przechodzi operację, która pozwoli mu na szybki powrót do ringu”.

WWE nie potwierdziło jak długa przerwa czeka Rowana, ale możemy spekulować iż będzie on trwała od 4 do 6 miesięcy.

» Osobą odpowiedzialną za produkcję walki Naomi z Peyton Royce na SmackDown Live był Jason Jordan – podaje PWInsider. W ostatnim czasie Jordan oraz Matt Hardy zaczęli pełnić funkcję producentów WWE ze względu na swoją niepewną przyszłość ringową po doznanych kontuzjach. Podczas weekendowego eventu SummerSlam oraz TakeOver: Brooklyn panowie byli odpowiedzialni za produkcję poszczególnych walk.

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy, że WWE UK Champion Pete Dunne będzie bronił swojego tytułu mistrzowskiego podczas tapingów telewizyjnych WWE NXT UK w Birmingham. W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawione zostało promo z udziałem Dunne’a trenującego w WWE Performance Center: