Szczegóły kontraktu Matta Cardony w AEW, Eddie Kingston w rosterze federacji Tony’ego Khana, Doc Gallows dziękuje Romanowi Reignsowi

» Były WWE Intercontinental Champion Matt Cardona (znany wcześniej jako Zack Ryder) zadebiutował w AEW na ostatnim odcinku Dynamite. Portal Wrestling INC dowiedział się, że aktualnie Cardona pracuje na krótkoterminowym kontrakcie, który obejmuje jedynie 5 występów. Oczywiście istnieje możliwość podpisania długoterminowej umowy, ale na ten moment, sytuacja wygląda tak jak to przedstawiliśmy. A, Wy chcielibyście zobaczyć Cardonę w AEW na dłużej? Piszcie w komentarzach! 😉

» Tymczasem, po ostatnim występie Eddiego Kingstona na Dynamite, okazało się, że federacja podpisała z nim kontrakt, zatem oficjalnie Kingston jest już w rosterze All Elite Wrestling. Informacja ta wywołała sporo pozytywnych reakcji i komentarzy.

» Doc Gallows w ostatnim wywiadzie pochwalił Romana Reignsa jako człowieka, który odmienił szatnię WWE:

“Kiedy dotarłem tam (do WWE) w 2016 roku, byłem mile zaskoczony, ponieważ stara szatnia się zmieniła. Stara gwardia zniknęła. Bardzo dziękuję za to Romanowi Reignsowi. To nie był dawny klimat szatni WWE, był to klimat niektórych zawodników, którym nie zależało być u władzy. Nikt niczego się nie bał.”

Gallows wyjawił także, że był sceptyczny powrotu do WWE w 2016 roku:

“Powiem tak. Nie byłem fanem Gallowsa, Andersona i AJ Stylesa dołączających do WWE w 2016. Powiedziałem to publicznie. Myślę, że dobrze bawiliśmy się w Japonii.”

Obecnie, Gallows i Anderson związani są z Impact Wrestling, ale już wkrótce mają powrócić także do New Japan Pro Wrestling. Dzisiaj na Fite TV zostanie wyemitowana z kolei gala PPV, którą zorganizowali – Talkn’ShopAMania. W karcie znaleźli się m.in. Heath, Enzo Amore, Brian Myers, czy Willie Mack.