Szczegóły kobiecego Elimination Chamber Matchu, Alexa Bliss o dołączeniu Rondy Rousey do WWE, Jeff Jarrett pojawi się na evencie River City Wrestling

» RAW Women’s Champion Alexa Bliss zachowała swój tytuł mistrzowski podczas historycznego Women’s Elimination Chamber Matchu dzięki czemu na WrestleManii 34 będzie broniła tytułu w starciu z Asuką. Poniżej przedstawione zostały wejścia, eliminacje oraz materiały wideo z tego wydarzenia.

Kolejność wejść:
1. Bayley
2. Sonya Deville
3. Mandy Rose
4. Mickie James
5. Sasha Banks
6. RAW Women’s Champion Alexa Bliss

Kolejność eliminacji:
1. Mandy Rose (eliminated by Sasha Banks)
2. Sonya Deville (eliminated by Mickie James)
3. Mickie James (eliminated by Bayley)
4. Bayley (eliminated by Alexa Bliss)
5. Sasha Banks (defeated by Alexa Bliss)

» WWE RAW Women’s Champion Alexa Bliss udzieliła wywiadu dla Las Vegas Review, w którym wypowiedziała się na temat obecności Rondy Rousey podczas kobiecego Women’s Royal Rumble Matchu:

”Nikt nie wiedział co się stanie, ani że była na zapleczu. To dla mnie zdecydowanie największa niespodzianka tamtej nocy, ale myślę, że jej przejście do WWE jest ekscytującym przeżyciem, ponieważ wniesie do nas coś świeżego. Ronda to jeden z najlepszych sportowców jakich znam”.

» WWE Hall of Famer Jeff Jarrett weźmie udział w evencie River City Wrestling, który odbędzie się 2 marca w Kirby w Teksasie. Warto wspomnieć o tym, że Jeff jest byłym RCW Championem.