Szczegóły House of Horrors Matchu, Solowy występ Aidena Englisha, Przesłanie Charlotte Flair, Jerry Lawler na temat JBL’a

» Portal PWInsider.com donosi, że House of Horrors match pomiędzy Brayem Wyattem, a obecnym mistrzem WWE Randym Ortonem miał odbyć się 21 maja podczas gali PPV BackLash, która odbędzie się w Chicago jednak z racji przenosin Braya Wyatta na Monday Night RAW pojedynek z udziałem tej dwójki odbędzie się już 30 kwietnia na Payback.

» WWE na swoim oficjalnym koncie na YouTubie opublikowało materiał wideo z pojedynku, w którym Tye Dillinger zmierzył się z Aidenem Englishem. Warto dodać, że po odejściu Simona Gotcha z WWE, Aiden rozpoczął solową karierę i planowany jest dla niego push:

» Była WWE RAW Women’s Champion Charlotte Flair za pośrednictwem Twittera wypowiedziała się na temat swojego przejścia z RAW na SmackDown:

» W najnowszym odcinku Dinner With The King WWE Hall of Famer Jerry ‚The King’ Lawler wypowiedział się na temat sytuacji związanej z JBL’em:

”Jestem fanem JBL’a. Jeśli chcesz coś powiedzieć na jego temat to po prostu musisz wiedzieć kim on jest, ale jeśli nie otrzymasz szansy na poznanie go to już twoja strata. JBL jest śmiesznym, aroganckim, surowym i głośnym facetem. On jest świetnym komentatorem, a także doskonale spisuje się w gastronomii. Nie sądzę, aby WWE się z nim rozstało”.