Szczegóły dotyczące powrotu Paige do ringu WWE, Matt Hardy o nadchodzących zmianach, John Cena w filmie komediowym, The Singh Brothers ostrzegają Nakamurę

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że była Divas Champion Paige otrzymała zielone światło od lekarzy WWE i już wkrótce powróci do ringu. Podczas draftu w 2016 roku zawodniczka została przypisana do rosteru Monday Night RAW jednak według najnowszych informacji będzie ona występowała na SmackDown Live.

» W tym tygodniu dowiedzieliśmy się, że Jeff Hardy nabawił się kontuzji ramienia przez co musi poddać się operacji, która wyeliminuje go na pewien czas. Podczas poniedziałkowego RAW jego brat, czyli Matt Hardy stworzył drużynę z Jasonem Jordanem i wspólnie pokonali Bo Dallasa i Curtisa Axela. W poniższy sposób Matt skomentował swoją przyszłość:

» Na portalu internetowym Deadline.com pojawiła się informacja dotycząca występu Johna Ceny w filmie komediowym o dwóch policjantach, a rolę drugiego zagra znany wszystkim Kumail Nanjiani. Więcej informacji znajdziecie pod tymi linkami:
#1 #2

» Na oficjalnym profilu WWE na Instagramie pojawiło się przesłanie The Singh Brothers w kierunku pretendenta do WWE Championship Shinsuke Nakamury: