Szczegóły dotyczące operacji Rica Flaira, Co AJ Styles powiedział Rollinsowi przed walką?, Triple H zapowiada NXT „Takeover: War Games III”

» Portal TMZ informuje, że WWE Hall of Famer Ric Flair pomyślnie przeszedł operację serca i dochodzi do siebie. Żona byłego wrestlera chciała wszystkim podziękować za modlitwy oraz wsparcie w tym trudnym okresie. Jak wiadomo Flair od czwartku przebywał w szpitalu, a dzień później miał zostać poddany operacji, ale z powodu pewnych komplikacji została ona dokończona wczoraj. WWE Hall of Famer nie pojawi się na Starrcast II. Jeśli dowiemy się czegoś więcej na temat zdrowia Flaira, to od razu damy Wam znać.

» AJ Styles udzielił wywiadu dla Newsweek, w którym wypowiedział się na temat konfrontacji z Sethem Rollinsem o tym, co sobie powiedzieli przed walką:

„Powiedziałem Sethowi, że miał rację. 13 lat temu Seth powiedział, że będziemy czymś wyjątkowym w tym biznesie. Oboje szanowaliśmy się, co nigdy nie zostało zakwestionowane. Jesteśmy dwójką facetów, którzy mają dwa inne temperamenty, sporo testosteronu oraz za każdym razem dajemy z siebie sto procent. On wygrał, a ja nie miałem nic przeciwko temu, gdyż wiem, że jestem w stanie go pokonać, ale tym razem musiałem się pogodzić i podać mu rękę”.

» WWE COO Triple H za pośrednictwem Twittera poinformował, że podczas weekendu WWE Survivor Series w Chicago odbędzie się NXT „Takeover: War Games III”. Show będzie miało miejsce 23 listopada w Allstate Arenie w pobliżu Chicago. Bilety na to wydarzenie trafią do sprzedaży w najbliższy piątek.