Szczegóły dotyczące kontuzji Pete’a Dunne’a, Cody Rhodes komentuje TakeOver: War Games, Tyrone zainteresowany pracą w WWE

» Na początku października dowiedzieliśmy się, że WWE UK Champion Pete Dunne został wycofany z kilku występów na scenie niezależnej z powodu jakiegoś drobnego urazu, który w pewnym momencie określany był mianem groźnego. WWE COO Triple H zaznaczył, że Pete pracował przez pewien czas ze złamaną kością w stopie, więc musiał wziąć kilka tygodni wolnego od akcji na ringu, aby się podleczyć.

» Cody Rhodes za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat sobotniego wydarzenia TakeOver dodając, że jego zmarły tata, czyli WWE Hall of Famer Dusty Rhodes jest osobą odpowiedzialną za wymyślenie koncepcji War Games:

» Gwiazda mediów społecznościowych „Tyrone” wyraził zainteresowanie dołączeniem do federacji World Wrestling Entertainment. W poniżej zamieszczonym materiale wideo możecie obejrzeć jego wypowiedź dla TMZ, w której powiedział, że:

”Będzie kolejnym WWE Hall of Famerem Mr.T, następnym Terrym Crewsem oraz kolejnym Deebo. Tyrone zaznaczył również, iż jest bardzo niebezpieczny i chce dołączyć do WWE, ponieważ ma dość fanów kibicujących obecnemu zespołowi Superstars”.