Szczegóły dotyczące kontraktu Brocka Lesnara w WWE, Alexa Bliss opowiada o swoich licznych urazach, Roman Reigns o diecie podczas walki z białaczką

» Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że kontrakt Brocka Lesnara z WWE wygaśnie w przyszłym roku w maju bądź czerwcu. Krążyły plotki sugerujące o powrocie Brocka do federacji UFC, które natychmiast zostały zdementowane przez Dane White’a, gdyż prezes UFC poinformował o podpisaniu nowego kontraktu przez „bestię” z Vincem McMahonem. Warto zaznaczyć, że podczas kwietniowej WrestleManii, Brock Lesnar przegrał z Sethem Rollinsem walkę o WWE Universal Championship i od tego momentu pojawił się tylko na WWE PPV Money in the Bank, jednak wciąż jego występy są reklamowane na live eventach oraz tygodniówkach WWE.

» WWE Women Alexa Bliss wypowiedziała się na temat licznych kontuzji, które spowolniły jej karierę w WWE:

„Pierwszy raz wydarzyło się, to podczas Hell in a Cell, kiedy po headlocku moja głowa niefortunnie uderzyła prosto w matę. Takie rzeczy się zdarzają, to nic złego. Wiedziałam, że coś jest nie tak z moją głową, ponieważ źle się czułam. Następnie wylądowałam w Orlando i wzięłam udział w teście, który wypadł całkiem nieźle, ale został zdiagnozowany wstrząs mózgu. Po tej informacji oficjele WWE odesłali mnie do domu, aby udało mi się dojść do siebie w stu procentach. Robiłam postępy i liczyłam na występ podczas EVOLUTION, ponieważ to był mój cel. W weekend przed PPV, WWE chciało abym wystąpiła na Live evencie w konfrontacji z Rondą Rousey. Niestety poślizgnęłam się i znowu musiałam przejść krótką rehabilitację. Proces regeneracji rozpoczął się od nowa, a występ na EVOLUTION był chyba najbardziej wyczekiwanym przeze mnie. Niestety mój mecz z Trish Stratus został anulowany i to było mega przykre, ponieważ wymknęła mi się wielka szansa sprzed nosa”.

» „Prawdziwa dieta” Romana Reignsa została omówiona w nowym artykule, który pojawił się na GQ. Wrestler postanowił skomentować swoją pracę przed powrotem do ringu w trakcie leczenia białaczki:

„To jest coś nowego dla mnie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że posiadamy leki określane jako doustna chemioterapia. Jestem w trasie od ponad trzech tygodni, a wczoraj nie miałem apetytu. Przez większą część dnia miałem mdłości. Są dni, w których walczysz, a także są dni, które całkowicie hamują twój apetyt, że nie chcesz nic jeść. Zanim to wszystko się zaczęło, to pracowałem bardzo ciężko, co pokazało mi nowe perspektywy. Czasami trzeba cofnąć się i zmienić swój tryb żywienia i właśnie to było moim najtrudniejszym zadaniem. Musiałem słuchać swojego ciała i patrzeć jaki jest mój poziom energii”.