Szanse na powrót Dudley Boyz, Tough Enough, operacja Foleya, przerwa Mickie James

* Powodem, dla którego Randy Orton i Sheamus walczyli ze sobą na RAW drugi raz z rzędu jest zamysł WWE, by dwie topowe gwiazdy WWE (które znajdują się w walce o walizkę na Money in the Bank) walczyły ze sobą i by walki te kończyły się dyskwalifikacją, by sprawić, że fan będzie jeszcze bardziej czekał na walkę podczas PPV, w której nie ma DQ. Jako ciekawostkę można dodać fakt, iż dotychczas Randy Orton i Sheamus mierzyli się w singles matchach piętnastokrotnie i aż dziewięć razy dyskwalifikowany był jeden z wrestlerów.

* Jak pisaliśmy wczoraj, Eric Rowan i Luke Harper użyli do zwycięstwa nad Los Matadores podczas RAW 3D, czym wywołali negatywna reakcję Bully’ego Raya. Harper zamieścił na twitterze odpowiedź, która brzmiałą „Zawsze, wszędzie… ucieszy nas wskazanie wam drogi”. Niestety, na ten moment nie zapowiada się by ewentualny feud z legendarnym tag-teamem doszedł do skutku.

* Poniedziałkowy odcinek RAW uzyskał gorszą oglądalność od ubiegłotygodniowego, notując wynik na poziomie 3.645 milionów widzów. Rozbicie na godziny:

I – 3.678 milionów
II – 3.609 milionów
III – 3.647 milionów

* WWE podało w dniu wczorajszym nazwiska 40 osób, które rozpoczną swoją przygodę z Tough Enough. Niektóre z nich dotarły już do Orlando, inne są jeszcze w drodze. Jutro rozpoczną treningi i z czasem roster będzie powoli „obcinani”, co pozwoli wyłonić kilkunastu uczestników programu. Swoją szansę dostało kilka znajomych twarzy, między innymi „Big O’ Adam Ohriner, którego można było widzieć w show Zacka Rydera – Z! True Long Island Story. Kilku z nich ma także doświadczenie w amatorskim MMA, między innymi Tanner Saraceno (3-1) czy Daria Beranato (1-0).

* Wczoraj informowaliśmy o konflikcie na linii CM Punk-Hulk Hogan, który rozwinął się po uznanych przez Brooksa prowokacyjnych słowach Hulskera i jego wpadce ze złym wymienieniem nazwisk trenera i kapitana drużyny z Chicago. W poniższym linku dowód na wpadkę byłego (?) wrestlera: http://twitter.com/GregRajan/status/606311687910649856

* W dniach 6-8 Sierpnia tego roku WWE zawita w Australii, gdzie rzecz jasna zorganizowane będą live-eventy. Hulk Hogan reklamowany jest jako General Manager tychże eventów, które odbędą się w Brisbane, Melbourne i Sydney.

* Mick Foley poinformował za pomocą facebooka, że przeszedł właśnie operację pleców i wyraził nadzieję, że dzięki temu poczuje znaczną ulgę. Zażartował również, że dziwi go, iż operowane były akurat jego plecy (osoby znające karierę Micka i ilość bumpów, które przeżył – wiedzą o co chodzi).

* Według Dave’a Meltzera Mickie James została wykluczona ze zbliżających się storyline’ów ze względu na napięty harmonogram zapaśniczki, który uniemożliwi jej udział w zaplanowanych na koniec czerwca tapingach.

Mateusz Polak 11 czerwca 2015
| |

Hejka co do Zacka Rydera to powiem Ci, że po długiej nieobecności powrócił do ringu. On z pewnością głównie będzie występował w tygodniówce Main Event lub w Dark Matchach na RAW. Co do zmiany finishera to nic nie wiadomo mi na ten temat. Skoro w federacji nie ma dla niego miejsca to powiedz mi po co go trzymają?

Krisss 10 czerwca 2015
| |

Witam mam pytanko czy zack ryder będzie teraz występował w NXT?? czy zmienił finisher z Rough Rydera na 450 splash?? Co ta organizacja z nim robi??