Świetne informacje w sprawie Daniela Bryana, Kolejne doniesienia w sprawie przyszłości Deana Ambrose’a, Kevin Owens zadowolony z powrotu do WWE

» Dave Meltzer w Wrestling Radio potwierdził, że były WWE Champion Daniel Bryan otrzymał zielone światło na powrót do ringu WWE i wkrótce zostanie wpisany do fabuły. Warto przypomnieć, że Daniel nie pojawił się w ringu WWE od WrestleManii 35, gdzie stracił WWE Championship w konfrontacji z Kofim Kingstonem. Wciąż nie wiadomo dokładnie, na czym polegał problem Daniela. Aktualne plany zakładają, że na Money in the Bank odbędzie się starcie Kofiego z Kevinem Owensem o WWE Title i najprawdopodobniej do tej walki zostanie dodany Bryan. Gdyby Daniel nie miał problemów ze zdrowiem, to z pewnością KO nie przeszedłby heel turnu. WWE wydało materiały promujące wtorkowe SmackDown, które odbędzie się w Corbin Arenie w Corbin.

» Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że Dean Ambrose powróci na scenę niezależną w czerwcu jako Jon Moxley. Na początku tego tygodnia wrestler udostępnił materiał promujący swoją postać, po tym jak stał się wolnym agentem, gdyż jego bieżący kontrakt z WWE wygasł. Dean podobno ma wiele rezerwacji, które wkrótce zostaną przez niego ogłoszone. Podobno będzie on pobierał kilka tysięcy dolarów za występ na scenie niezależnej, więc jego pozycja w świecie wrestlingu(jeśli chodzi o zarobki) wciąż będzie bardzo dobra, a sam będzie mógł pracować tyle ile będzie chciał. W ostatnim czasie sporo mówiło się o tym, że Jon zostanie zabookowany przez All Elite Wrestling oraz New Japan Pro Wrestling, ale te spekulacje ucichły. Wczoraj na fan page’u MyWrestling odbyła się dyskusja fanów odnośnie federacji, w której zobaczyli by byłego mistrza WWE po odejściu z WWE. Większość czytelników chciałoby go zobaczyć ponownie w Combat Zone Wrestling, co z pewnością wpłynęło by bardzo dobrze na dalszy rozwój firmy.

» Kevin Owens za pośrednictwem Twittera zauważył, że był to jeden z najlepszych tygodni w jego karierze od momentu operacji kolana, która miała miejsce w październiku ubiegłego roku. Wrestler podziękował NormaTec za pomoc w odzyskaniu pełnej sprawności:

„Ten tydzień był jednym z najwspanialszych w mojej karierze i zdecydowanie najlepszy od czasu mojej operacji kolana, która miała miejsce w październiku. Muszę podziękować @NTRecovery za pomoc. Ich system miał kluczowe znaczenie w wyleczeniu mojego kolana oraz następnego rodziału w mojej karierze”.