Superstars 7/17/15 – Raport

Jest sobota, a to oznacza że zaczynamy kolejny odcinek WWE Superstars!

Za stolikiem komentatorskim skład ten sam czyli Rich Brennan, Byron Saxton , Jimmy Uso

Pierwszy na ring przy uciesze fanów zmierza R-Truth śpiewając z fanami What’s Up.
Zaraz po nim w drodze na ring Heath Slater który już tak gorąco nie został powitany :P

Walka numer 1: R-Truth vs Heath Slater

Po Shoulderblocku przewagę przejął Pan Prawda, który po tej akcji krzyknął What’s Up. Przy dalszej próbie ataku Ron zatrzymał się przy linach i rozpoczęła się krótka walka na ruchy taneczne. Ruchom Killingsa towarzyszyło gromkie YEAH! :jupi: , a ruchom Slatera równie gromkie ale BUUU!
Wkurzony Slater wziął rozbieg, ale wpadł na Hiptoss i uciekł za liny, ale tam okazał się sprytniejszy od rywala i nadział go mocno na liny. Po wejściu do ringu Slater wymierzył potężny Leg Lariat dający ledwo 2 Count.
Pora na Headlock, z którego Truth się wydostał, ale wpadł na kolano w brzuch, ale na pędzącego z kolejną akcją Slatera poczęstował Corkscrew Leg Lariatem.
Truth rusza z dwoma Clothesline’ami, Gut Kickiem, ale próba Vertical Suplex Stunnera nie udana gdyż Slater zdołał skontrować, ale na nic się to zdało, gdyż zaraz po tym gdy otrzymał kolejnego Gut Kicka a po nim R-Truth zdołał wymierzyć Vertical Suplex Stunner, a tuż po nim Lie Detector i 3 Count!
Zwycięzca via Pinfall: R-Truth – 2:15. Nie ma co komentować

Pasmo powtórkowe

A po tonie powtórek przenosimy się do szatni Heatha Slatera który motywował się że będzie lepiej z jego karierą (Tsaaaa…. Na pewno :)) )
Nagle (zza krzaków :-D ) zawitał Bo Dallas który motywował Slatera tym że powinien oglądać jego walkę która odbędzie się już za chwilę. Heath potrzebuje porządnego motywacyjnego kopa. A poza tym jedyne co musi zrobić to BO-LEAVE, znaczy się BO-LIEVE :jupi:

Kolejne pasmo powtórkowe

Walka numer 2: Neville vs Bo Dallas
Dwóch Ex-NXT Championów naprzeciw siebie. Przypominam że Bo stracił tytuł właśnie na rzecz Nevilla.

Arm-Drag Takedown dał przewagę Dallasowi który nie byłby sobą gdyby tego nie celebrował.
Kolejna akcja to Shoulderblock ponownie od Dallasa, ale Neville szybko wstał i pogroził rywalowi palcem, pokazując tym samym że nie będzie tak łatwo. I tak też było, gdyż Neville chwycił nogę rywala, a potem złapał go w Headlock, ale Bo odepchnął rywala który miał dla niego w ramach kontry Arm-Drag Takedown.
W tejże pozycji została też i zapięta dźwignia na rękę Dallasa, który wydostał się z tego w nieprzepisowy sposób, ponieważ pociągnął rywala za włosy,a potem na różne sposoby obijał rywala, czemu towarzyszyły jego okrzyki BO-LIEVE!
Ataki Dallasa trwały do momentu gdy Neville przeskoczył nad rywalem w narożniku, a w kolejnym po odbiciu się z drugiej liny wykonał Crossbody, za którym Neville wyprowadził Running Low Front Dropkick, po którym Bo miał dość i wyszedł z ringu. Bo Dallas ma przerwę, przerwę więc mamy i my.

Po reklamach w ataku ponownie Bo który kolanami traktował leżącego rywala. Sędzia nie zdołał nawet uderzyć 2 razy w mate ringu. Dallas zakłada dźwignie na głowę rywala,ale z tej Adrian dał radę się wydostać.
Zdołał on także zamroczył rywala Big Bootem w narożniku, ale przy próbie kolejnej akcji Neville odbił się od rywala niczym jak od ściany. Bo ponownie krzyknął abyśmy uwierzyli.
Pokazując jaką to przewagę w chwili obecnej ma Dallas wymierzył on 2x Short- Arm Back Elbow swojemu rywalowi, ale trzeci okazał się nieskuteczny i Neville prześlizgnął się między nogami rywala któremu wymierzył Spinning Back Heel Kick, Hook Kick, ponownie Spinning Back Heel Kick, a na koniec Running Low Dropkick.
Rozpędzony niczym Pendolino Neville rusza z kolejną akcją, po której niestety jego rywal wyniósł go za liny.
Próba ataku ze strony Dallasa skończyła się tym że wyleciał on poza liny,a na koniec otrzymał od Nevilla Springboard Moonsault z drugiej liny. Fani zadowoleni, będący krok od porażki Bo Dallas leży poza ringiem.
Neville przygarnia na ring rywala i jest gotowy do wykonania finishera, ale Dallas jeszcze nie powiedział ostatniego słowa i zdołał dojść do innego narożnika w którym nadział przeciwnika na Back Elbow.
Bo bierze rozbieg z zamiarem kolejnej akcji, ale Neville wykonuje rozpędzonemu rywalowi Enzuigiri!
Adrian sygnalizuje swój widowiskowy finisher, który zaaplikował swojemu rywalowi! 1,2, 3!!!
Zwycięzca walki via Pinfall: Neville – 5:30 (Pokazane) Fantastyczna inspiracja ten Bo Dallas :lol: Sama walka to kolejny to pokaz pod tytułem: „Nic Specjalnego”. Neville znowu zamiast gościć na RAW lub Smackdown ponownie znajduje swe miejsce na Superstars. Walki nie oceniam.

Pasmo powtórkowe kończy ten odcinek WWE Superstars
Odcinek którego nie polecam.
Miłego weekendu :-)

 

Dla tych którzy nie kojarzą tej pani, to jest to Jasmin Areebi