Superstars 31/7/2015 – Raport

Jak co sobotę jedziemy z kolejnym odcinkiem WWE Superstars prosto z Oklahoma City, Oklahoma

Komentatorzy jak co tydzień ci sami, ale dla przypomnienia są to: Rich Brennan, Byron Saxton , Jimmy Uso którzy bawili się w rytm Theme Songu wychodzącego na ring R-trutha który wyśpiewywał What’s Up.
Po nim na ring zmierza Bo Dallas a więc czas na pierwszą dziś walkę.

Walka numer 1: R-Truth vs Bo Dallas
Do czasu gdy R-truth załapał się na Shoulderblock to właśnie on był stroną przeważającą.
W czasie następnej akcji R-truth uciął sobie chwilkę na taniec i o dziwo wyszedł z tego górą, gdyż złapał rywala na Hiptoss, ale próba Stinger Splashu już nie okazała się udana, i Bo wyrzucił rywala z ringu, a całość zakończył z głupim uśmieszkiem na twarzy.
Gdy raper wrócił do ringu został z niego ponownie wyrzucony, ale ustał to a to wprawiło w zdziwienie Dallasa który zaatakował rywala gdy ten wracał do ringu. Po tym chciał ponownie wyrzucić Trutha z ringu, ale ten się zrewanżował i w końcowym rezultacie za ringiem znalazł się Bo Dallas.
Gdy jeden chciał wrócić do ringu to ten drugi z niego wyszedł i na koniec poza ringiem był Killings a w ringu Dallas którego noga została przechwycona i dzięki temu oboje znaleźli się poza ringiem, a tam Dallas otrzymał plaskacza w twarz i został wciągnięty do ringu.
R-truth już na apronie wychodzi z Sunset Flipem, ale Bo nie dał się przewrócić i sam przycisnął rywala do maty, a wykorzystując nieuwagę sędziego pomógł sobie tym że przytrzymał się liny i dzięki temu kantowi uzyskał 3 Count.
Zwycięzca walki via Pinfall: Bo Dallas – 3:00. Nawet nie wiew jak to skomentować. Bo wygrywa i to chyba jedyny plus (oczywiście tylko na jego korzyść xD)

Zadowolony z tego co się stało Bo Dallas świętował a my przenosimy się na pasmo powtórkowe które trwało aż do widoki idącego przez zaplecze Jacka Swaggera

WWE Trivia i pytanie na dziś:
Tegoroczne Summerslam odbędzie się w Nowym Jorku.
Kiedy ostatni raz Summerslam odbyło się w Nowym Jorku?

A. 1988
B. 1991
C. 1998
D. 2002

Odpowiedź to D: 2002

Walka numer 2: Jack Swagger vs King Barrett
Jack dostał spory cheer na wejściu, w końcy zawalczy przed publicznością z jego miasta
Niesiony dopingiem publiczności lepiej rozpoczął Jack który mimo otrzymania dwóch ciosów odgryzł się Front Body Slamem,ale krótko po tym inicjatywę znów przejął Barrett który zaciekle atakował przeciwnika, ale gdy Jack wyprowadził Clothesline to znowu Real American był stroną przeważającą. Pomimo że Barrett wyprowadził Hook Kick to i tak wpadł na Belly to Belly Suplex z którego Swagger uzyskał 2 Count.
Gdy wydawało się że Jack pójdzie za ciosem to niestety te plany zostały mu wybite z głowy, gdyż King Barrett Body Dropem wyrzucił rywala z ringu. Z widokiem świętującego w ringu Barretta przechodzimy na reklamy.

A po reklamach w ofensywie jest Barrett z ciosami które jednak rywal zdołał przerwać i wyprowadzić swoje, z którymi rozpędził się aż do kolejnego narożnika. Irish Whip od Swaggera, ale dalsza próba ataku zakończyła się Back Elbowem po którym King wyprowadził Rotating Vertical Suplex – 2 Count.
Wade próbuje dźwignią poddać rywala, ale temu udaje się z tego wydostać, ale na nic się to zdało gdyż i tak wpadł na Big Boot – 2 Count.
Barrett kontynuuje swój atak ustawiając rywala na 3 linie którego dobija kilkoma ciosami które kończy Running Knee Lift i ponownie sędzia uderza 2 razy w mate ringu.
Suplex oraz Headlock od Barretta, który widząc że rywal próbuje wstać wymierzył mu Headlock Takedown i Swagger nadal w tarapatach. Gdy Jack nareszcie zdołał się wydostać został zepchnięty do narożnika, ale w nim zrobił unik i rozpędzony Barrett zderzył się z ring post i oboje na macie.
Jako pierwszy ruszył Swagger który wyprowadził Clothesline, Running Knee Lift w narożniku a na koniec Powerslam.
Jack na fali, publiczność zadowolona i przy okrzyku WE THE PEOPLE wykonuje on Swagger Bomb. 1.2.. 2.5 Count! Jack nie zwalnia tempa i próbuje zapiąć Patriot Lock, ale Wade wierci się i wierci i dźwignia nie zostaje zapięta, ale Winds of Change od Barretta już udane, ale ponownie 2.5 Count! Fani Jacka odetchnęli z ulgą, ale widząc gotującego się do Royal Bull Hammera zareagowali gromkim buczeniem.
Jack w ostatniej chwili zdołał skontrować finishera, oraz zdołał wykonać Roll Up, ale ponownie nie dało to Pinfallu. Barrett nie traci czasu i bierze rozbieg, ale wypada z ringu, a do niego podchodzi Swagger który wciąga rywala do ringu. Wchodzący na ring Swagger zdołał odeprzeć atak rywala którego nadział na narożnik oraz na 3 linę. Po tych atakach Wade znalazł się w narożniku w którym zdołał skontrować szarżę rywala, a od razu po tym wymierzył swojego finishera – Royal Bull Hammer. 1..2..3
Zwycięzca walki via Pinfall: King Barrett – 9:10 (Pokazane) Doping dla jacka był niezły, szkoda jednak że przegrał. Barrett jest tym królem, ale co w związku z tym skoro mało się pojawia, a jak wygrywa to z jobberami. Gdyby go inaczej poprowadzili to coś by się dało, nawet jego feud z Truthem miał swój finał w Pre-show, a to pokazuje jak ważny był ten feud. Co więc dla Barretta? Szczerze sam nie wiem. Podobnie z Swaggerem. Nie ma Zeba (ktoś wie co się z nim dzieje?) a sam Swagger jest jednym z wielu w tej federacji. Pracę ma, kasę na pewno nie małą, więc jest zadowolony. Co do samej walki to akurat mi się podobała. Fakt, było trochę tych dźwigni od Kinga Barretta, ale samo tempo walki było przyzwoite. Ja polecam, więc ode mnie na zachętę dla obu zawodników 6/10
Po walce ujrzeliśmy zadowolonego ze zwycięstwa Barretta, któremu towarzyszyły okrzyki nie zadowolenia miejscowej publiczności.
Po tym zobaczyliśmy końcówkę walki John Cena vs Seth Rollins o U.S Title w której to nos Ceny został złamany, a jednocześnie narodziło się nazwane przeze mnie Knee of Doom.

Trzymajcie się ciepło!