Superstars 17/7/2015 – Raport

Zaczynamy kolejny odcinek WWE Superstars

Za stolikiem komentatorskim skład ten sam czyli Rich Brennan, Byron Saxton , Jimmy Uso

Na ring jako pierwszy wchodzi Adam Rose (o dziwo bez swojej partnerki) który ma nam coś do powiedzenia.
Adaś powiedział że ma być cisza, o co po chwili ponownie poprosił.
Dodał że fani powinni go dopingować. Adam jest inteligentny, super przystojny. Powinniście mnie kochać!
Na koniec Różany powiedział „It’s party time….. all the time” ale teraz jest mój czas, i to wszystko jest o mnie!

Nic ciekawego. Zobaczmy jaka będzie walka z wychodzącym na ring Jackiem Swaggerem.

Walka numer 1: Jack Swagger vs Adam Rose

Początek należał do Swaggera który w czasie swojej dominacji wykonał rywalowi 2x Shouldertackle, a potem Powerslam dające 2 Count. Po tych akcjach Adam uciekł za liny, a tam sprytnie nadział głowę rywala na liny i obijał bezpardonowo rywala, co zwieńczył czymś co miało być Crossbody, po którym zawodnicy odbili się od siebie, ale 2 Count zgarnął Adam który po kilku chwilach dorzucił Hangman’s Neckbreaker z podobnym skutkiem w postaci 2 Count.
Jest i Headlock z którego po dłuższej chwili Jack się wydostał. Dodatkowo Real American skontrował Stinger Splash rywala, a po tej kontrze wyprowadził potężny Running Clothesline po którym Jacek dorzucił Running Knee w narożniku w brzuch rywala, a zaraz po tym kolejny Clothesline.
Jack złapał wiatr w żagle, publika zadowolona z tego co się dzieje w ringu, natomiast Swagger sygnalizuje Swagger Bomb swoimi słowami „WE THE PEOPLE” które wykrzyczeli także i fani. Przy próbie tej akcji Adam dał radę unieść nogi aby zastopować rywala, ale ten był sprytniejszy i górą ze swoim Patriot Lock wychodzi Swagger, który co prawda poprawnie zapiął tę akcję, ale Rose zdołał odepchnąć rywala w narożnik, gdzie omal nie doszło do zderzenia Swaggera z sędzią Charlesem Robinsonem, a całe to zamieszanie wykorzystał Adam Rose z Roll Up’em który dał mu 2.5 Count.
Neckbreaker różanego został jednak skontrowany, i Swagger przechwycił nogę rywala na której zapiął Patriot Lock po którym Adam odklepał w matę niczym w tyłek Rosy :-D
Zwycięzca walki via Pinfall: Jack Swagger – 3:30. Nothing Special. Krótko, nie zaciekawie, nawet na Rosę się popatrzeć nie dało :P

Swagger w rytm okrzyków „WE THE PEOPLE” świętował w narożniku wygraną, a tymczasem przenosimy się na zaplecze gdzie Lucha Dragons zaczepił Zack Ryder który zaproponował aby połączyć jego okrzyki Woo Woo Woo, oraz okrzyki Lucha Lucha w jeden okrzyk Woocha Dragons. Gdy Ryder odszedł to Luchadorzy zastanawiali się jakby ten okrzyk brzmiał, ale doszli oni do niczego sensownego.

Pasmo Powtórkowe

Zagadka od WWE.
Ile dni (na chwilę gdy emitowano ten odcinek) Nikki Bella jest w posiadaniu Divas Title?
A. 199 dni
B. 217 dni
C. 236 dni
D. 287 dni
Na jaką odpowiedź stawiacie? Dam wam chwilę na zastanowienie się. Policzcie i się zastanówcie.

 

 

Prawidłowa odpowiedź to C. 236 dni

Jak odpowiedzieliście?

Jedziemy z walką numer 2!!

Walka numer 2: Lucha Dragons (Sin Cara & Kalisto) & Zack Ryder vs The Ascension (Connor & Viktor) & Bo Dallas

Początek walki to głównie akrobacje Kalisto i chanty Lucha Lucha, które to dały Luchadorowi werwy z którą wykonał Dallasowi Springboard Arm Drag Takedown, oraz Springboard Corkscrew Press, po którym nastąpiła zmiana z Ryderem a ten krótko kontynuował to co zaczęli Luchadorzy, gdyż Ryder wpadł w narożnik rywali, a tam był obijani przez Bo oraz Connora. Trwało to do momentu gdy Zack zagnał rywala do narożnika w który poczęstował rywala Elbow Smashem, po którym musiał odeprzeć skupić się na przymierzającym się do ataku Dallasowi i Connorowi których zneutralizował jednym ciosem, ale przy próbie Running Crossbody Zack wyleciał poza ring. Przenosimy się na reklamy….

…. A po reklamach na ringu jest Zack i Viktor który na zmiany obijał Rydera.
Dalsza część walki jest nudna, ale to zmienia się gdy Zack wykonuje kontrę w postaci Jawbreakera od Zacka, zaraz po tym wymierza Connorowi Sunset Flip, ale tą akcję przerywa Viktor który zdołał się zmienić z Connorem.
Viktor w ogromne furii kopał bez opamiętania Rydera której ponownie znalazł się w defensywie, z której wydostał się dopiero gdy wyprowadził Double Knees na Connorze. Ryder co prawda nie zdołał dokonać zmiany, ale Connor z Bo to już tak, ale Ryder szybciutko poradził sobie z bratem Braya Wyatta i mamy zmianę z Sin Carą, a po stronie przeciwnej Bo dokonuje zmiany z Viktorem.
Sin Cara wyprowadza Top Rope Forearm Smash, Springboard Crossbody, oraz kończący to Combo Springboard Moonsault co razem przyniosło 2 Count.
Chwila przerwy omal nie skończyła się źle dla Luchadora który w ostatniej chwili skontrował Powerbomb na Frankensteiner, ale wmieszał się Bo Dallas i skończyło się na niczym.
W ramach zemsty Bo wpadł na Flapjack od Rydera i Corner Elbow Smach, ale zanim wyprowadził on swój Broski Boot musiał on zrobić unik przed Connorem który wpadł na Enzuigiri zza lin od Kalisto, a także Clothesline poza ring od Rydera który tym samym wyrzucił oponenta za ring.
Po tym już na spokojnie Ryder wreszcie wyprowadził na Dallasie Broski Boot, lecz krótko po tym znów mamy nielegalnego zawodnika w ringu, a konkretnie Viktora który pożegnał się z ringiem.
Zmiana w drużynie Face’ów którzy z pomocą Rydera który rozciągnął liny wykonali Double Suicide Dive połączony z Arm Drag Takedown.
Ryder także dał popis i wykonał Bo Dallasowi Running Samersault Plancha!
W ringu tymczasem Kalisto wymierza na Viktorze Salida Del Sol, a po chwili Sin Cara dodaje swój kończący Senton Bomb. Jest 1, 2, 3 COUNT!!
Zwycięzcy walki via Pinfall: Lucha Dragons & Zack Ryder – 7:00 (Pokazane) Całkiem przyjemna dla oka walka, ale ten moment omijania troszkę spowolnił walkę, która potem jednak wróciła do swojego przyzwoitego poziomu. Czy polecam? A niech będzie że tak. Ryder mnie zadziwił z tą akcją poza ring, podobnie jak tatuaż na całą rękę u Sin Cary który ujrzałem na zapleczu a o którym nie miałem pojęcia. Walka oceniana przeze mnie na 5/10

Lucha Dragons wraz z Zackiem w rytm skandującej publiczności Lucha Lucha – to widok który możemy ujrzeć przed krótkim pasmem powtórkowym które kończy kolejny odcinek WWE Superstars

Odcinek przeciętny, ale druga walka ujdzie w tłoku.

Na zakończenie to co zawsze ;-)