Strzelanina w Performance Center, Night of Champions, przeprosiny Hogana, WrestleMania w Filadelfii?

UWAGA! NEWSPACK ZAWIERA SPOILERY Z RAW

* W dniu wczorajszym przed WWE Pefrormance Center doszło do niecodziennego incydentu. Postrzelony został mężczyzna o imieniu Armando Alejandro Montalvo, a stało się to po tym jak wtargnął na teren obiektu mimo wcześniejszego zakazu i z nożem w ręku nie reagował na prośby policjantów o odłożenie broni. Nie była to pierwsza tego typu sytuacja, mężczyzna pojawiał się tam już wielokrotnie wcześniej, żądając między innymi zatrudnienia go, grożąc młodym talentom a nawet rzucając w budynek… kałem. Wygląda też na to, że miał obsesję na punkcie jednej z wrestlerek. Mężczyzna aresztowany był nieraz, między innymi pod zarzutem oszustw i napaści na policjanta. Jego stan jest stabilny.

Warto jeszcze dodać, że wrestlerzy zostali poproszeni o nie wypowiadanie się na temat sprawy publicznie.

* Tak jak podawaliśmy w ubiegłym tygodniu, na Night of Champions Seth Rollins będzie bronił swoich dwóch tytułów. Najpierw z Johnem Ceną United States Championship, później ze Stingiem WWE World Heavyweight Championship.

* Kolejnym pojedynkiem dodanym do karty wrześniowej gali jest walka o pas div, w której zmierzą się Nikki Bella z Charlotte, która pokonała jej siostrę w trakcie RAW i z czasem 1:41 wygrała beat the clock challenge.

* Obecne plany na pasy tag-teamowe zakładają, że na Night of Champions zawalczą o nie aktualni posiadacze – New Day, Dudley Boyz oraz Prime Time Players.

* MizTV powróci na najbliższym Smackdown, gośćmi będą Dolph Ziggler oraz Lana.

* Na niebieskiej tygodniówce może także dojść do powrotu Kane’a. „Big Red Monster” był nieobecny z powodu prac na planie filmu „6:42” z Dolphem Zigglerem, ale ten drugi wrócił już do telewizji. Kane nie jest jednak reklamowany na najbliższe live eventy, ale w każdej chwili może dojść do zmiany decyzji.

* Edge i Christian zagoszczą w podcaście Stone Colda Steve’a Austina, który odbędzie się w przyszłym tygodniu bezpośrednio po zakończeniu RAW.

* Randy Orton oraz Sheamus nie wzięli udziału w poniedziałkowej tygodniówce, ale walczyli za to w dark matchu po gali, gdzie „The Viper” wraz z Johnem Ceną pokonali Sheamusa właśnie i Setha Rollinsa, celebrując później w ringu.

* Hulk Hogan pojawił się ostatnio w programie „Good Morning America”, gdzie przeprosił za swoje rasistowskie odzywki ujawnione kilka tygodni temu przez The National Enquirer. Wciąż jednak nie ma szans na jego powrót do WWE, jako że ci zostają nieugięci w w swojej decyzji.

* Jak podaje CrossingBroad.com, Filadelfia stara się o organizację WrestleManii 34 i złożyła już nawet atrakcyjną ofertę federacji ze Stamford. Sama gala miałaby się odbyć w Lincoln Financial Field (blisko 70 tysięcy miejsc), a RAW i NXT w Wells Fargo Center (prawie 20 tysięcy miejsc). Fanfesty zaś miałyby się odbyć w convention center. Oczywiście taka oferta nie gwarantuje im jeszcze organizacji WrestleManii.