Stone Cold obecny podczas Royal Rumble 2017?, Tapingi Lucha Underground, Drew Galloway przedłuży kontrakt z TNA?, Plany dotyczące występu Sashy Banks na WrestleManii 33, Kolejne tapingi Impact Wrestling

» Portal Cageside Seats donosi, że oficjele WWE próbowali ściągnąć do siebie Stone Colda, który miałby wystąpić w styczniu 2017 roku podczas gali Royal Rumble – odbędzie się ona w San Antonio. Niestety nic z tego nie wyszło, ale jak to się mówi w WWE ”nigdy nie mów nigdy”.

» Według najnowszych plotek dotyczących nagrywania czwartego sezonu Lucha Underground wynika na to, że nagrywanie tapingów rozpocznie się w październiku 2017 roku, a emisja nastąpi na początku 2018 roku.

» Aktualna umowa Drew Galloway’a z federacją TNA wygasa w lutym 2017 roku i nie wiadomo, czy zostanie ona przedłużona. Kilka miesięcy temu Drew odrzucił bardzo wysoki kontrakt, ale nie zgodził się ze względu na to iż TNA chciało przejąć kontrolę nad zawodnikiem i nie mógłby on występować na scenie niezależnej.

» Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Radio wyjawił, że oficjele WWE wciąż planują dla Sashy Banks jakąś ważną rolę podczas WrestleManii 33, lecz prawdopodobnie nie weźmie ona udziału w walce o tytuł, ponieważ federacja głównie skupia się na feudzie Charlotte Flair z Bayley.

» Federacja Total Nonstop Action za pośrednictwem Twittera poinformowała, że kolejne tapingi Impact Wrestling oraz One Night Only odbędą się w dniach od 5 do 8 oraz od 10 do 12 stycznia przyszłego roku.