Stone Cold na backstage’u Hell in a Cell, Samoa Joe reprezentujący NXT, Nieobecność Xaviera Woodsa, WWE Breaking Ground i wiele więcej!

» Stone Cold Steve Austin jest na backstage’u Hell in a Cell, lecz nie ma powodów do radości związanej z jego pojawieniem się na owej gali, gdyż sam Austin ogłosił to kilka dni temu. Jego obecność za kulisami będzie spowodowana tym, iż ma dom w okolicach Los Angeles.

» Wcześniej informowaliśmy o debiucie Samoa Joe na Hell in a Cell i odpowiedzi na wyzwanie Johna Ceny, jednak jak się dowiedzieliśmy, w tym samym czasie będzie on obecny na festiwalu Aftershock razem z pozostałymi wrestlerami NXT.

» Na dzisiejszym Hell in a Cell zabraknie również Xaviera Woodsa, który dodał na Twittera takiego oto posta:

http://twitter.com/XavierWoodsPhD/status/658355347808108544/photo/1

W rzeczywistości, Xaviera czeka w tym czasie… ślub. Przynajmniej tak podają zagraniczne portale.

» Wracając natomiast na chwilę do NXT, to ponoć zarząd nie ma w planach walki Bayley z Evą Marie o pas mistrzowski kobiet na Takeover: London, a podczas jednego z odcinków nagranych w Full Sail University. Gdyby, jednak miało się coś zmienić, poinformujemy o tym.

» Poniżej premierowy odcinek najnowszego programu na WWE Network – “Breaking Ground”:

» Triple H i Stephanie McMahon obchodzą dziś 12-lecie swojego małżeństwa:

http://twitter.com/StephMcMahon/status/658369128579751936/photo/1

» Nawiązując jeszcze do piątkowych tapingów GFW Amped, F4Wonline przekazało informację, że podczas ataku Chrisa Mordetzky’ego na Nicka Aldisa, ten drugi mocno krwawił i nie był on z tego faktu zadowolony.

 

Uwaga!
Poszukujemy nowych newsmanów. Swoje propozycje prosimy zgłaszać na nasz adres e-mail: mywrestling2015@gmail.com