Sting o zakończeniu kariery wrestlera, Co czeka Bobby’ego Lashleya na SummerSlam?, Rich Swann z kontraktem w Impact Wrestling

» WWE Hall of Famer Sting wystąpił w podcaście Chasing Glory, w którym poinformował o zakończeniu kariery profesjonalnego wrestlera:

”Tak. Moja szyja mi w niczym nie przeszkadza, ale jestem gotowy zrezygnować. Po walce z Sethem Rollinsem odczuwałem pewien dyskomfort, to był trudny okres w moim życiu, ale na szczęście nie mam żadnych skutków ubocznych, żadnych kłopotów. Mam szczęście, że nie doszło do katastrofy, ale wszystko, co mogę powiedzieć, to to, że moja przygoda z wrestlingiem dobiegła końca”.

» Mike Johnson w najnowszej odsłonie PWInsider Elite Audio stwierdził, że na SummerSlam odbędzie się konfrontacja z udziałem Eliasa oraz Bobby’ego Lashleya, który kilka tygodniu temu starał się o miano pretendenta do WWE Universal Championship. Krążą jednak plotki, że Bobby zaangażuje się w walkę Brocka oraz Reignsa i w jakimś stopniu przyczyni się do porażki obecnego mistrza.

» Portal PWInsider.com informuje, że aktualne plany zakładają, że jednym z komentatorów turnieju WWE Mae Young Classic 2018 będzie Mauro Ranallo. Turniej rozpocznie się w przyszłym tygodniu w Full Sail University w Orlando. Finał walki został zapowiedziany na PPV Evolution – odbędzie się 24 października w Long Island.

» Jakiś czas temu do federacji Impact Wrestling zawitał były WWE Cruiserweight Champion Rich Swann, który zdecydował się na podpisanie długoterminowej umowy, dzięki czemu będziemy mogli oglądać poczynania z udziałem jednego z najlepszych technicznie wrestlerów na świecie. Warto zaznaczyć, że w czerwcu Rich podpisał kontrakt na kilka występów, które przekonały do siebie oficjeli IW.