Steve Austin chce walki z CM Punkiem, Ważne wydarzenie w życiu Brauna Strowmana, Ric Flair powraca do zdrowia, Życzenia urodzinowe Stephanie McMahon

» Steve Austin udzielił krótkiego wywiadu, w którym wypowiedział się na temat CM Punka:

”Zarówno proma jak i pojedynki jakie mógłbym mieć z tym facetem z pewnością byłyby czymś niesamowity i z pewnością wzajemnie czerpalibyśmy z nich wiele frajdy jednak pamiętam kiedy trzy lub cztery lata temu braliśmy udział w nagraniach do gry WWE 2K to sporo czasu spędziliśmy na rozmowie dotyczącej tego biznesu oraz co i jak trzeba robić by zdobyć największe korzyści. Chciałbym stoczyć pojedynek z CM Punkiem jednak to raczej się nigdy nie zdarzy, gdyż jest on jeszcze na tyle młodym zawodnikiem, który spokojnie mógłby kilka lat powalczyć w ringu”.

» Tymczasem WWE RAW Superstar Braun Strowman za pośrednictwem Instagrama opublikował zdjęcie oraz notkę, w której poinformował o tym iż w dniu wczorajszym minęły dwa lata od jego debiutu w głównym rosterze WWE:

”Dokładnie tego dnia dwa lata temu wprowadziłem #TheMonsterAmongMen do świata!!! Wielu ludzi ocenia mnie, a ja powiedziałem, że nie będę kolejną nieudaną podróbą olbrzyma. Pamiętajcie FOREVER!!!! #IveOnlyJustBegun #IWillNeverBeFinished”.

» Była mistrzyni kobiet WWE Charlotte Flair za pośrednictwem Twittera opublikowała zdjęcie oraz aktualizację stanu zdrowia jej ojca WWE Hall of Famera Rica Flaira, który aktualnie wraca do zdrowia po ciężkiej operacji:

» Komisarz Monday Night RAW Stephanie McMahon za pośrednictwem Twittera złożyła życzenia z okazji 72 urodzin prezesa WWE Vince’a McMahona, który jest jej ojcem: